Vjehrra i ben presion burrit , Duke i then mere dhe largo nga shtepija ,Burri esht perdorues i alkoolit dhe...! | Histori Të Jetës
Vjehrra i ben presion burrit , Duke i then mere dhe largo nga shtepija ,Burri esht perdorues i alkoolit dhe

Vjehrra i ben presion burrit , Duke i then mere dhe largo nga shtepija ,Burri esht perdorues i alkoolit dhe…!

Vjehrra i ben presion burrit , Duke i then mere dhe largo nga shtepija ,Burri esht perdorues i alkoolit dhe – Mirmbrema jam 25vjeqare dhe kam dy femij ne fillim te marteses shkonte gjithqka mir pastaj Zoti me fali femijen pas kater muajsh qe lindi beba zbulova se burri kishte fb tjeter ne emer tjeter dhe e pash qe kishte kontakte me plot femra nuk di nuk ju besova syve se edhe foto intime kishin dergu mes veti u lendova shum dhe deshta te bisedoj me burrin pse ma beri ket qka ishte qellimi kishte qen vjerra duke na degjuar dhe hyri i tha burrit mere pe qojm tek shpija vet dmth ja mbulojke fajet djalit vet thojke pse shkrun ky me thera kurgjo so hala se kam pa une thojke qa ka me pa ajo kur un e pash nuk mun nena mi dit qka bon djali me shum se gruja deshtem mu nda por sdija nga te ja mbaj sepse kisha qunin shum te vogel nena e vet i thonte kur vike ky nga puna pse sdel me shoket ti po rri pasdarke me gruan ne shtepi alkoholo esht per burra atyy se durova dot thash o kto pun lej ooo dot ndahem me po nuk ndryshojke un e lutsha Allahun ne qdo namaz ta udhezojn burrin ne rrug te drejt sepse me premtoj se nuk ben me gabime do ler alkoholon do ler te gjitha fb dhe i besova per hir te Allahut dhe femis tani kam qunin 4vite dhe gocen 1vit por presionet qe mi ben vjerra nuk po mund ti duroj dot me te gjitha i bej nuk me ndimon dot asgje dhe prap te gjithve ju thot te gjitha i bej vet kjo rri ne dhom tani i thot djalit vet te marresh nje tjeter ti ler femijet kujdesem un dhe nuk di qfar te bej merzitem per femijet ky nuk e kundershton nenen e vet pa mar parasysh qe te gjitha i sheh qka mbon tani shihet se del me shpesh tel nuk e le afer meje kam frik se ka fillu prap te shkruj me tjera me dhimbsem femit e mi nuk mund ti le edhe pse qe moti kam heq dor nga dashurija dashurija Allahut me mjafton mua por kam frik se do mi marin femit se mendoj ky esht qellimi vjerres anonim ju lutem Vjehrra i ben presion burrit , Duke i then mere dhe largo nga shtepija ,Burri esht perdorues i alkoolit dhe