e don kunaten

Vjehrra e don kunaten e madhe se Ajo i jep pare, por Une skam as per veti e lere ma per…

Vjehrra e don kunaten e madhe se Ajo i jep pare, por Une skam as per veti e lere ma per… – Pershendetje ju lutem anonim e postoni. Kam shkruajtur edhe me heret ne faqen tuaj dhe ju kam treguar gjith problemin qe kam pas.Kam prit qe te pakten do marr ndonje keshill nga ndonje lexus por mora vetem ofendime sepse gjithmon mendojm qe ne relacionin nuse e vjeherr vetem nusja i ka fajet. Por te ju them te drejten po behen 2 vite martes qe jom martu me burrin me vet deshire e vjehrra hale spo ma nal zullumin cdo dite keq e ma keq vetem ofendime marr nga ajo vetem keqtrajtime dhe kurr nuk me respekton e nuk me don si nuse qe me ka, kunaten e madhe e don se ajo i jep edhe pare po une skam as per veti me rrog te burrit me menzi po ja dalim edhe per djal qe e kemi. Nese i boj punt e shpies si cdo nuse qe i bon ne shpi te burrit, une mundohna me i kry mas miri qysh di un e ajo em thot i ka flliq senet nese nuk i boj mthot demelic kam mbet mes dy zjarrev. Ofendimet e saj fjalt e saj qe nen stop mi gjun sa mdel te familja te baba qe mka vdek pom merzisin shum po perlahna edhe me burr e spo du qeshtu. Me burr i kem raportet shum tmira por ajo don me na shkatrru burri e don e kuptoj se e ka nan po as mue spo mundet mem pa tuj vujt. Qka i thoni ksaj pune qka me bo me ket njeri?! Mfali se e zgjata por kam hall te madh!