Virgjinitetin ma ka humbur mjeku,Por te dashurit i kam then se esht dikush i cili as nuk e njoh dhe... | Histori Të Jetës

Virgjinitetin ma ka humbur mjeku,Por te dashurit i kam then se esht dikush i cili as nuk e njoh dhe

Virgjinitetin ma ka humbur mjeku,Por te dashurit i kam then se esht dikush i cili as nuk e njoh dhe…

Virgjinitetin ma ka humbur mjeku,Por te dashurit i kam then se esht dikush i cili as nuk e njoh dhe…-Pershendetje jetoj ne Zvicerr dhe duat te mbetem anonim doja ta shkruaj historin time.Jam njoftuar me nje djal disa koh.Jemi takuar dhe kemi ber mardhenje intime dhe ai e kuptoi se nuk jam e virgjer vetem pse nuk qita gjak gjat mardhenjes.Ne fakt ai ishte personi i pare qe un po kryja mardhenje kisha shumm dhimbje nuk mund te duroja ishet shum e dhimbeshme .mbasi e krytem ai me tha se me ken ke ber mardhenje per her te par un nuk fola i thash se ti je i pare per mua nuk besoj me tha sepse nuk qite gjak ke ber mardhanie i thash se ndodh edhe nuk qet gjak ne mardhenjej e par . Mirpo unn e kisha mendje tjeter kund kisha frik ti tregoja sepse para 3 viteve kam qen e semur kam paasur infeksjon ne ngjak ne ter trupin dhe me kan ber pastrimm te gjakit dhe pastrimin e organve sepse te gjitha i kam pasur te infektuara kam pasur nje virus vetem zemra qe me rrinte ne trupin tim nuk kam ndir azgje nuk kam levizur me muj prej krevatit… Ne ate koh mjeket me kan ber nje pastrim ne organet intime ne miter dhe aty ma kan humb virgjerni gjat pastrimit aty jan deshmitar dhe famlija ime sepas at kan nenshkruar te gjitha dokumentet per te gjitha gjerat qe duheshin me bo per te pasur sukses per tme kthyer ne jet.Tani mbas ksaj koha kur bera mardhanie me ket djalin nuk i tregoja te vrrtet dhe i thash se kam humbur vergjerin me nje person tjeter qe un nuk e njoh as kush esht sepse kisha frik te tregoja te vertet se mos doshta mendonte se un jam e semur ama ku ta din .. Mirpo tani gezoj shendet te plot ama jam shum e lenduar sepse gjithmon me dhmeb zemra kur e mendoj se. E kam genjyer dhe ai gjithom me thot se un te pranoj kshtu si je ama u dut mem treguh me koh . kam firk me i tregu tani. Se mos lendohet se nuk i kam treguar te vertetn me koh . Qdo her kur ne bisedojm ai gjithom me lendon me ndonje fjal qee nuk e kam ber me te ”per her te pare” mir po mua me dhemmb zemra kur ai esht i pari per muha Sdi qka te bej Nese i tregoj te vertetn do mthot se kush esht aj djali qe mke the qe me te kam ber ne fakt nuk e njoh vetem kam dhen nje emer kot . Me jepni ndonje keshill apo mendim juu lutem .