Vetem pse jam i semur femrat me largohen,Kesaj nuk do ti tregoj deri sa... | Histori Të Jetës

Vetem pse jam i semur femrat me largohen,Kesaj nuk do ti tregoj deri sa

Vetem pse jam i semur femrat me largohen,Kesaj nuk do ti tregoj deri sa…

Vetem pse jam i semur femrat me largohen,Kesaj nuk do ti tregoj deri sa…-Anonim ju lutem.Un jom ni mashkull i cili po shkruj prej ni facebooki tjeter. edhe dashta me shkrujt per historin teme kjo nuk ka tboj me tradhtina e ksi tema qe pi shohum gjdo dit po un jam i smur e nuk po me don as ni femer boll kom provu me gjet fatin e jetes deri tash nuk me ka ec sapo e kan kuptu mkan lan edhe nuk kan asht me dit per mu a jom gjall a qka po boj,qysh ne moshen 7 vjeqare pata lendur kryet edhe nuk ka shkuar as njo jav me ka rene te fiket isha ne shkolle ne klase te 2te i gjith katuni e mori vesh per mua dhe nuk shkonte mire dicka shkova te mjeku ,mjeku mire me tha sapo dola prej mjekut kam vill ishte nje dite me dill hipem me babin ne kerr edhe erdhem perseri ne katun.Kur i kish than mjeku babit qe un e kam epilepsin dhe skam lan mjek pa shku skam lan hoxha pa shku per tu sheru kinse por as njona skryten pune cdo 4 vjet me rrotullohet koka dhe syt hapen edhe mbyllen me shpejtesi kjo ndodh tek un un nese si pi barnat rrezikoj per deri te attaku epileptik tani i kam 27 vjet edhe gjdo dit e ma shum po merzitna per jeten tem se qysh ka me ardh qysh kom me je dal me punu punoj por jo naj far pune e mire veq zori i shkret se ndertimtari punoj,krejt e dijn sa shtir osht me punu aty po spo kom qare tjeter zgjithje spo kom. Shum femra mu kan ofruar mirepo sum kan njohur se kush jam se as qe kishin dasht me bisedu me mua meniher mkan fshi prej jetes se tynev as nuk kan dasht me ni per ma shum dhe thon te drejten i kom than veq si shok shpejt nervozohna nashta edhe qikjo puna e nervozes tem i ka largu po duhet me dit qe un se kom at nervoz normalisht po prej smundjes tem vjen edhe secilin her qe kom pas atak ma ka lon ka ni behane nuk jom i koncentrum 100%. kaniher po lodhna ne pune mej kallzu shefit tutna qe me qet pi punes edhe skom pare per barna baben e kom poas ai spo mundet me majt mo 27 vjet met majt baba e jom tu fol me ni qik po a mej kallzu tash qe e kom epilepsin a mos mi kallzu hiq deri sat martona me to tani i kallzoj un pa barna sun rri.ne kosove jetoj ni shok po me thot kallzoj ma mir le ta din tvertetn prej fillimit kjo nese te don ka me te dasht si me epilepsi si pa epilepsi e ski nevoj me rrejt se ti del rrenc herdo kurdo ski qare pa i kallzu ,po thom nese i kallzoj me len tani spo ka jeta kuptim per mu kejt senet keq tani pom shkojn kur po me don dikush ma mire per mu po e nij veten ma rahat edhe po e ni veten mat sigurt mejku me ka than ne skele mos me hyp se met ndodh sulmi bjen prej skelev rrezikon per vdekje mirepo un po duhet me punu se ndryshe spo ka pare ka me mar qare spo kom ne skelee gjithkah valla pa hyp parja nuk po nxerret let e pa to spo bon kerqysh spo ki as nkafe me dal e le ma me bo ma shum spo du me juv kajt juve po shka me bo a mi kallzu asaj qikes shka kishit thon ju ne lidhje me ket tem.