Veq pse jetoj jasht ajo e shfrytezoj rastin per tradheti,Kur shkova ne KS nuk dija qfar... | Histori Të Jetës

Veq pse jetoj jasht ajo e shfrytezoj rastin per tradheti,Kur shkova ne KS nuk dija qfar

Veq pse jetoj jasht ajo e shfrytezoj rastin per tradheti,Kur shkova ne KS nuk dija qfar…

Veq pse jetoj jasht ajo e shfrytezoj rastin per tradheti,Kur shkova ne KS nuk dija qfar…-Persh stafi shof shum historia vajzav po edhe djemve po ket qast deshta ta ndaj me ju edhe ni histori teme do jam anonim jam ni djal 30 vjeqar po jetoj ne mergim para dy vitev u njuftova me ni vajz nga kosova folsha me ta shum para set shkoj kosov u doke vajz e bukur e mir e sjellshme dhe erdh koha qe shkova kosov dola e njofta vajzen pelqej biseda kalum dy tre muj pastaj ram dakort tnjifum me familje mir rregull po ne fillim nuk kerkova histori saj deshta qe e kalunja net jet e kalune tash net jet e ardhmja vazhdun 6 muj pa problem mas 6 mujve nisen do sene jo mir po du me shoqe me dal sun po rri pa pun ni koh shkurt kish punu prishtin po sum ka interesu po edhe 4 vite zvicerr po edhe kjo sum ka interesu nisi shum sende mi leviz tha pare shpi pse pju qon ooo un ne mergim wdhe nuk blej kpuc gjdo muj aja po ni dit mthet du me hi pun un jo aja po vin ni sms thot kum hi pun wiva fresh pah thash okej nuk shkoj 1 jav thot e kam lan punen po mas dy dite thot kom gjet tjeter pun resturant kamarire un skisha qa baj se isha larg ok thash pun tmar thash mesi spo mundesh pa pun po kto raste duhesh tjesh i qet i durushum dhe bera njerz qe ta perciellin ni bramje mthot kem fest ktu resturant e duhet jam edhe un ok i thash se disha qe ska kam shkon at nat mir deri ora 23.45 mir shkoj mthot mu po rri deri ora 1 e shkok shpi ok thash se un po flej isha i lodht prej punes po at nat vien e merr ni klloshar apo sdi si ta quj at njeri sum ka interesu kush a se fajet jan te kjo po percjellsi i ban do foto dhe mi dergon mir un shujta dhe .mir poe ves nesrit he si kalove tha mir ka pas muzik deri 02.00 nates aha thash mir shum kjo pe lun rolin tu mendu qe un nuk di sen ni dit tjeter mthot jam nesra pun mazdite prej 14.00 deri 22.00 ok i thash bosja qohet mengjes dhe del mu sum tregon takohet qytet me tjeter kan edhe kjo dit o kan per ta mir mos tju lodhi ma shum q asht puna me vajzat kosov nuk asht gjendje njeri ni vajz mir me gjet sjellshme apo kuptushum per jeten e vet apo veq net knaqet neper hotele a edi qe nuk ju pelqejn fjalt po si munden kto gjera mi ba sidomos neve qe jetojm jasht un kur ika kosov nuk disha qa ti baj ta vras jo se e mbylli vetin e hupi jeten tem po un tash jam i qet po aja qa ban ladron rrugve asht ba zor ta gjajm ni vajz sinqert po ndoshta ato sinqertat po shujn se po kan frik se qka po shohin e nihn thojn ma mir po rrim rahat do kisha kerku ni vajz tjet e qet miralshme mos tket gjera pista se nuk jan harshum per jeten e vet sukur ket person mdoket lluksi e qmendi sa pare i qojsha sene po gabim per ni person pa vlershum ju kerkoj falje ju lus qe mos ket ofendime komente flm per mirkuptim gjdo njeri ka ni breng apo ni problem po gjdo ni person duhet ta kuptoj gjdo ni problem pa marr parasysh se ku jeton sod nuk po flitet sinqiriteti po pasuria kjo ka ber njerzimin qe tbahet keq e ma keq