Un vet jam duke e shtyre te me tradhetoj burri im , Ka vendosur te ket te dashur per shkak te fajit tim sepse

Un vet jam duke e shtyre te me tradhetoj burri im , Ka vendosur te ket te dashur per shkak te fajit tim sepse…!

Un vet jam duke e shtyre te me tradhetoj burri im , Ka vendosur te ket te dashur per shkak te fajit tim sepse – Pershendetje histori te jetes ju pergezoj per iden qe pasket hapur meqen se un jam nje fanse e re ne ket faqe  tash kam filluar te inkuadrohem dhe po lexoj vazhdimisht histori te ndryshme kam vendosur qe edhe un te behem pjes e faqes dukes shpalosur historin time ketu ne mesin e fansave shpresoj qe do  me kshilloni ,  kam nje problem.. jam shume xheloze,edhe kur nuk kam arsye.. e degjoj burrin tim te flase ne telefon  dhe direkt me shkon mendja se po flet me femra,,e kam akuzuar edhe kur nuk ka fol me askend,,, ose ka fol thjesht per gallat .. tani kam lexuar nje sms ne tf e tij me fjalen zemerbrenda,,,jam bere shume xheloze dhe kur e pyeta tha po jam lidhur me dike dhe dua ta ze te dashur,, meqe ti paske kontrolluar tf tim tha ja ku e ke t verteten,, deri tani tha ste kam tradhtuar tani po e kerkon vete,,,, u ndjeva shume keq, po skisha cte beja,, ai nuk kalon kohe jashte nuk rri asnje dite pa ardhur ne shtepi. e di qe me do, sepse kemi dhe nje femije.. por po cmendem me idene se vertet ka zene te dashur,, ose ka dike qe flet ne tf me te.. i kam dhene fjalen qe tf sja kontrolloj me por nuk e di si ta vertetoj se ka apo ska pune me dike tjeter,,, ai me thot ne jemi rritur bashke kemi 11 vite te martuar dhe skemi pas probleme nuk te kam vetem grua por jemi edhe shoke,, e ndjeje se po humbas dashurine e tij dhe po shtyj drejt tradhtise un vete,,,, dua te me ndihmoje dikush si tja bej si ta rifitoj apo si te largoj kte xhelozi te tepruar ,,, e kam shume te nevojshme,,,sepse keshtu nuk ndihem aspak mire as me veten dhe as me te,, edhe ai e shikoj qe nuk ndihet mire kur kemi debate te kota…a mund te me ndihmoj njeri sa jam ende ne kohe.????? Un vet jam duke e shtyre te me tradhetoj burri im , Ka vendosur te ket te dashur per shkak te fajit tim sepse