Un te dua ty por tjetren e kam per hater te shokeve , Jemi lidh mes vete se cili do e nxen dhe un kam dal me i miri sepse...! | Histori Të Jetës
Un te dua ty por tjetren e kam per hater te shokeve , Jemi lidh mes vete se cili do e nxen dhe un kam dal me i miri sepse

Un te dua ty por tjetren e kam per hater te shokeve , Jemi lidh mes vete se cili do e nxen dhe un kam dal me i miri sepse…!

Un te dua ty por tjetren e kam per hater te shokeve , Jemi lidh mes vete se cili do e nxen dhe un kam dal me i miri sepse – Pershendetje.. Anonim ju lutem:-). Jam nje vajz 22vjet para 3viteve jam kan ne lidhje me nje djal i pari n’jeten tem,lidhja jon ka zgjat 1vit e gjys dhe esht paraqit qe shum me do,kaloj 1vjet nuk kem pas probleme deri sa ndegjova qe ka dal me tjeter,ne fillim nuk besova qe mundet mem tradhtu edhe nuk u ndajta por pas nje kohe e pash ne fb e asaj tjetres qe kishte postu foto bashk me kit tradhtarin kurse mu ma kan ban bllok per mos me pa,kurse ai t’njejten koh me 2 nlidhje, kur i thash qe kam pa ne foto nuk e pranojke vetem tha qe e kemi ban me shok se cili po e nxojm at qiken perpara e un e nxana tha se jam i zoti ;-(. Edhe Zoti asht nalt na sheh qe kurr se kam tradhtu edhe vendosa mu nda. Masi i thash se du ai me pengojke shum per me vazhdu jeten me kercenojke me familje e shum prob.tjera edhe kaloj ni koh masi u ndajta edhe nuk me pengojke ma u gzova shum tash mendova qe muj me vazhdu jeten sigurt.ma propozun familja e ngusht nje djal edhe mendova me fol me te,kemi fol net 1muj e tani dulum mu pa edhe u pelqym mes veti u fejum. E kish kuptu ai qe jam feju edhe me ka pengu apet me kercnime e sene tjera jam tutt shum po ma nfund e kuptoj qe veq e urrej edhe pse u kan i pari. Po tash jam e lumtur me t’fejumin kalojm shum mir kuptohum. Kshtu vajza mos u dorzoni jeta e ka edhe shancin e dyt per me harru te parin qe tka zhgenjy flm ju prsh. Un te dua ty por tjetren e kam per hater te shokeve , Jemi lidh mes vete se cili do e nxen dhe un kam dal me i miri sepse