Un kam faj se gjithmon i kam leju me nenqmu dhe shkel nusen time,As Nana e as motrat nuk ma dojn nusen

Un kam faj se gjithmon i kam leju me nenqmu dhe shkel nusen time,As Nana e as motrat nuk ma dojn nusen…

Un kam faj se gjithmon i kam leju me nenqmu dhe shkel nusen time,As Nana e as motrat nuk ma dojn nusen…-Anonim ju lutem po shkruaj edhe un ketu se me dha inspirim nje djal ma heret qe folke per nusen e vet e pak a shum e kom edhe un kshtu situaten dhe me tvertet po ju kshilloj djemve te re qe jon martu,mos e shkelni nusen as per nan as motra as per bab e as per kerkon njeri te gjall nuses mos ja bo te pa drejten po shkruj ktu me fb e nje miku te zemres time.Jom i martuar me nje grua me shkusi me pelqej shum ne fillim e edukuar dhe e ndershme per te jom burri par dhe rasht marrezisht ne dashuri me te sod kom dy engju me te prej fillimi nenes time si ka pelqy figura enuses time si dhe thojke shum e vogel ty tkam nje tju them te drejten per bukuri jemi shum largg shumm ma e bukur se un eshte ja ka than edhe gruas time smu ke dok hiq r bukur kur tkom pa dhe prej fillimit ka pas probleme te vogla psh paret dhe dhuratat e darsmes nena ime ja ka marr te gjitha pa e pyt nusja vike nga nje familje tjeter dhe ekish problem mu pershtat me nenen time po me thojke duroj sepse te dua un jetoj ne perendim dhe jetojm bashk me prindrit per qdo sen nderhyjke ne ks te prindrit thojke jo nuk ka pse me shku dhe me prej ati momenti ekom pa tu vujt shum ma se pys asgje nene time per gruan time pytna vetem un me mu eshte martu tash se fundi kan pas nje grindje shum te madhe qe erdh deri te me e keqja nena e fajson gruan per qdo sen sum don mu smi don vajzat smi don mesat e smi don nipat te ju them te drejt un si burr ne at shpi e kom pas te pamundur me nejt me gruan time spaku 1 or skemi pas kurr qetsi problem mas problemi un kom faj si burri saj se i kom leju gjith me shkel me nenqmu me ofendu jom ni tip qe sflas shum ashtu edhe gruja ime para 1 jav kom diskutu me nene time me tha krejt gruja pot shtin e me q gisht eke qu me 10 sun ki me ul smun me diskutu njeri osht e pa kuptushme tash sflasin nermje veti qe 2 muaj shpija ka ndryshu krejt se dojn as motrat e mija se ka then gjithqka per te kjo osht shum keq ton kohen qan don me u ndah prej meje un spo di qysh mja bo per mu pajtu e me qen normal familje jo me kalu si me nene te vet po normal me fol sepse jetojm me nje shtepi spo di si te veproj kshillomni ju lutem