Un jam ajo gruaja qe ish burri ka femij me gruan e shokut te vet , Ajo esht shum e bukur saher qe vike tek ne ju dukshin te gjitha breket dhe ja nxuna mesazhat qe... | Histori Të Jetës

Un jam ajo gruaja qe ish burri ka femij me gruan e shokut te vet , Ajo esht shum e bukur saher qe vike tek ne ju dukshin te gjitha breket dhe ja nxuna mesazhat qe

Un jam ajo gruaja qe ish burri ka femij me gruan e shokut te vet , Ajo esht shum e bukur saher qe vike tek ne ju dukshin te gjitha breket dhe ja nxuna mesazhat qe…

Un jam ajo gruaja qe ish burri ka femij me gruan e shokut te vet , Ajo esht shum e bukur saher qe vike tek ne ju dukshin te gjitha breket dhe ja nxuna mesazhat qe – Pershendetje stafi i histori te jetes nee ka mundesi prap me e shkrujt historin time.Un jam ajo gruja qe kam shkrue per ish burrin qe ka femi me te martuar  , por un nuk e kam krue gjith ngjaren si ka ndodh Ajo zoja bukuroshe qe thonin si Lepa Brena e bukur esht gruja e shokut te ngusht te ish burrit  sa vike te ne u ulke kom permi kon krej brek ju dukshin dhe un e tiktova se ka diqka leje se ja zura  mesazhat  burrit qe  i lypke pare  mi degue familjes vet ne kosov  dhe kishte shkrue per djalin qe e ka me ish burrin .Edhe qe e kishte ber takimin ne hotele me te .Un kym deshmi qe gjithamesazht e tjera .Po hery d par qe shkujta dhe ksi soji ka gra shqitare perfitojn prej jaranave rrisin kopila dhe burrit i marohen evlija mozomskeq .Shyqyr Zotit qe jam hjek prej ati idioti qe nuk ja din vleren femiut dhe gruas seroze pi femrave te bukura pa karakter Un kam deshmi po ska dert adht e kaluar ti kem femit me fat dhe e lus Zotin nuk behen si babai vet.Po besoj jo se  jan rriten me mua nuk e din ngrohsin e babes vet .Tash  jan te rritur  jan ne studjime .klb ju pershendes.Un jam ajo gruaja qe ish burri ka femij me gruan e shokut te vet , Ajo esht shum e bukur saher qe vike tek ne ju dukshin te gjitha breket dhe ja nxuna mesazhat qe