Un i kam 27 vjet ndersa i dashuri i ka 50,Gruaja dhe qika e tij po me thojn ti je k***... | Histori Të Jetës
Un i kam 27 vjet ndersa i dashuri i ka 50,Gruaja dhe qika e tij po me thojn ti je k***

Un i kam 27 vjet ndersa i dashuri i ka 50,Gruaja dhe qika e tij po me thojn ti je k***…

Un i kam 27 vjet ndersa i dashuri i ka 50,Gruaja dhe qika e tij po me thojn ti je k***…-Hello histori te jetes. Po e shkruj historin teme edhe pse shume mkan sha edhe mkan kritiku po thjeshht hiq so ka ma nin besom, une jom e vendost ne vendim temen edhe ska kush qe ma ndryshon menen. Jom nje qik 27 vjeqare edhe jetoj ne Prishtine. Jom nje qike e mire e urt ama jom shume lakmiqare, ndoshta qikjo o behanja ma e madhe qe e kom une. Heki shume per me ra nqender tvemendjes se skom bukuri shume ama ja kushtoj vetes ne maksimum. Jom ne lidhje mirepo qikjo lidhje o ka mshkakton shume telashe edhe spo si qysh mi ndalu kto telashe qe me shiju veq me frajer temen. Jom ne lidhje me nje mashkull 50 vjet. Mos kceni me thon qyshhhh ti e re aj plak anej knej se 100 here i kom nij kto fjal. Dashnia spo tvetke kon me dasht zemra veq po ta dojke edhe u kry. Une per veti jom shume e lumtur me to edhe pse eshte i martum e ka femij, kryesorja nevojat e mija po mi plotson. Jom shume e lumtur qe e kom ne krah nje person te tille. Nese dashuria kish pas emer e kish pas emrin e tij sepse nuk jom taku kurr najher njet me njeri ma tgjymert e ma tsinqert ne jeten tem. Mi ka ble krejt senet qa kom pas nevoj edhe plus banesen ma ka siguru. Ka pare sepse e ka kompanin tveten kshtu qe se ka shume problem qysh e tek ama gruja pom bezdis shume. Pom shkrujn mesazha edhe gruja edhe qika tu mthon oj ku** largohu se ki me honger keq anej knej po ma nin fort une u knaqa tu jau q* baben e burrin ato le tfolin qa dojn. Nese ish kan gruja ma e meqme e kish pas burrin perveti ama se ka kshtu qe le ti hap tasht syt majmunka hahah. Problemi jem o qe tash po du me ja nis nje lidhje tamon per mu martu se e di qe ky sem merr mu kurr ama sdu me nderpre me frajerin tem sepse e du edhe kta edhe mkonvenon me majt qaty per kushte financiare hahah mos gaboni mem kritiku se kriz u bo nkosove o popull, mos u mundoni me dit se qka jom tu hek per mu rahatu sepse sun e dini pa e perjetu rastin tem. Une jom nje tipe shume e vendost edhe kom vendos me gjet najkon per mu martu. Nejse flm faqja per perkrahjen edhe qe nuk e paragjykoni kerkon sepse vallahin tulifar raste po ka edhe me thonn drejten u bo shtir per femna ne ks me gjet veten. Nese nuk i ki kushtet kerkush spo tkqyr as femnen as mashkullin ncncnc qfar jete. Nejse shnosh flm shumee!