Un 17 e i fejuari 30 vjeqar familja me fejuan me te vetem per interes , Aj jetonte ne Gjermani dhe kur shkova kuptova se...! | Histori Të Jetës
Un 17 e i fejuari 30 vjeqar familja me fejuan me te vetem per interes , Aj jetonte ne Gjermani dhe kur shkova kuptova se

Un 17 e i fejuari 30 vjeqar familja me fejuan me te vetem per interes , Aj jetonte ne Gjermani dhe kur shkova kuptova se…!

Un 17 e i fejuari 30 vjeqar familja me fejuan me te vetem per interes , Aj jetonte ne Gjermani dhe kur shkova kuptova se – Pershendetje histori te jetes dua te mbetem aninonim qysh ne moshen 17 vjeqare me fejuan familja per ni djal ne gjerman isha shum e re 17 vjeqare nuk kisha njoftu kurr ne jet asni djal pasi qe ishim ne katun edhe i kishim kushtet shum te liga finaciare familja vendosi mem feju gjermani edhe pa e njoft at djalin veq ka ardh ne shpi ja kam jep doren edhe kam dal babit i pelqej thojke jasht edhe me fejoj kur erdha ne gjermani e kuptova se ka qen i martum me nje gjermank kishte nejt 8 vjet me ta burri i ka 44 vjet kurse une tash i kam mbush 30 i kam tre thmi nuk asht problemi te vitet po problemi asht kam shum probleme me burr nuk sillet mir me mu me thot shum fjal te kqia nganjeher edhe me mshan paret krejt qka punon ja qon familjes kosov per thmi si interson as a shkojn shkoll as a kan me vesh as mu math sdon me dit kur te tham me ble diqka thmive me vesh thot kan boll ska nevoj me ju ble me vesh as nuk blen harq qysh duhet jam ne hall shum me dhimben thmija shum po tash kam nje problem tjeter kisha shum probleme me burr saqe sme rrespekton as per ni ma***e lema se mka gru e i kemi tri thmi bashk une po kam qef me hy me punu nuk me len po thot edhe nese hyn punon paret duhet krejt me mi jep mu une po kam qef ne hy me punu per thmi me ja plotesu thmive kushtet qpesh vin prej shkolle tu qajt te shpija se tash jan rrit po shohin shkoll thmin tjer i kan gjitha me thojn pse mam na smundemi mi pas gjerat se i kan te tjeret po merzitna shum jam edhe jam njoftu me ni person i kam tregu krejt per jeten time pas nje kohe tu fol me ta jam dashuru shum ne ta edhe aj me don shum edhe une edu shum kam probleme me burr shum ata edu knej thmija me dhimben shum se kur tme shohen tu u merzit shum spo di qka me ba ku lutem edi qe nuk asht mir kjo ama jam shum ne hall ju lutem pa ofendime a keni ndonje keshill per mu ju lutem jam shum ne hall Un 17 e i fejuari 30 vjeqar familja me fejuan me te vetem per interes , Aj jetonte ne Gjermani dhe kur shkova kuptova se