U martova pa prezencen e mamit ne kanagjegj edhe pse mami gjalle , Babi dojke me e pre me thike por ne femija reaguam shpejt dhe...! | Histori Të Jetës

U martova pa prezencen e mamit ne kanagjegj edhe pse mami gjalle , Babi dojke me e pre me thike por ne femija reaguam shpejt dhe…!

U martova pa prezencen e mamit ne kanagjegj edhe pse mami gjalle , Babi dojke me e pre me thike por ne femija reaguam shpejt dhe – Pershendetje ju lutem anonym,,,, Jam nje vajz 24 vjet dhe desha ta dregoj nje histori te jetes sime….jem 3 femi 2 vajza e ni djal ,,,, babai dhe mami na u kan martuar me msit… Po nuk jan pershtatur dhe gjithmon Mami ka hek prej tine e ka rre e ka keqtrajtu e gjitha i ka duru ka met shtatzane fill dhe e boni vajzen e madhe tani su ban as 2 muj. E la apet shtatzane…. Po kit shtatzanin e dyt ka hek shum e ka rre u kan te ja qit femin e aj femi jom un,,,, tani mas tre muje e la apet shtatzan dhe e eboni djalin kur e boni djalin mo su lodh per mamin Tim nuk vike me ka 5 vite 3 vite gjithmon e kishim mallin e babait por aj nuk u lodh hiq per neve kur i bonem un 16 motra 17 vllau 15 aj ju kujtu se ka femi po mamit gjithmon zellum i bojke non stop po na deri von se kem mar vesh …… Mas i bom kto vjet na tregoj se ka edhe ni vajz me tjter kon aty Mami im nuk duroj se ka maj sekret ajo vajza 7 vjet ,,,,,, e Neve na thojke me pranu si moter nejse ja falem edhe Mami ja fali u mundojshim me avit at vajzen po e kot nuk osht njejt se nuk osht rrit me neve nermal se se ndjej si moter ,,,, tani mas dy vite e boni edhe ni djal po apet hajt Mami e la at pun…. Por masanej u lidh me ni femen dhe na nerhyni me familje po aty Mami nuk duroj edhe foli ne ato momente kur foli mami ky u qu e kapi e Rrehi dhe dojke me pre dhe na si non nermal femija per non u qun te brojt mamin e krejtve na myti me shkelma po tani Mami shkoi te familja e vet edhe i tregoj vllaut e gjithve dhe mo se lan me ardh,,,,, po Neve nuk na lejojke me fol me to as me pa……. Po na shkoishim kur shkojke aj jasht e vllau e mur patentin na lejke mu motren 2 nat 3 te Mami msheftaz se na mytke na nimojshin edhe hallat me gjyshen ,,,,, u bo 1 vit Mami jo aty Neve baba sna lejojke sen sjem kon te Lira po Internet hishim….. Gjith e bojke me kod kompjoterin po e zbulojshim,,,, dikur ma qoi dikush frnc ne adres po un mendova se o ni ilake imja se ja pata lyp po ish kon ni djal,,,,,, edhe po foli me to njo 1 vit ,,,, tani aj me lypke mu pa po une e disha se smuj ,,,,, aj me thojke un jom i sigurt se ti me pelqen po veq po du me kon i sigurt se ti nuk zhgenjehesh,,,,,, nejse i tregova gjyshes,,, gjyshja me tha veq niher te ndimoj sa mu pa mo jo me dal i thash ok ta jep fjalen jo ,,,,,,, dhe gjyshja me ndimoi dola me to u takova po me vet a po i pelqej ama shum me pelqej se besojsha se un me kit djal jom dal qaq i bukur ,,,,,, dulem pim kafe e tana po ma lyp numrin e vllaut ,,, me diten e par dhe e thirri mu me pruni me shtepi ,,,, tani ata u takun kur po vjen vllau po me thot se e ka thirr e o taku ,,,, edhe un u gzova ,,,, tani sjem feju 6 muj se sishin kon te leju familja vet te kundershtu jo so e ones Jan jo ashtu bla bla bla ,,,,, po aj apet te veten edhe erdhen mu njoftu edhe me caktu daten e fejeses ,,,,, tani babi jem niher jo me qit dad jo me tjtren mu flaka me dilke ,,, mu doke perdhun nejse u fejum 1 vit fejes tani erdh martesa mamin gjall un kunagjegj pa mamin e tu bona keq naten e fejeses e veq kajsha mthirrke Mami un smujsha me fol te kajt e me shtres tu bona sdi qysh jom qu mengjes,,,,, u qova shkova te Flizerka u bona gati shum mir erdhen mem mar a besoni se sen man skom majt veq cd kur e kam pa mu ka kujtu se krejt mjegull,,, e kam pas perparan nejse mrriva te burri u bo restorant dasmja burri shum mdon me respekton,,,,, tash ede me mamin foli perdit e sho shpesh,,,,, babi na u pat martu 6 muj pa u martu po mo per to slodhem se na ka bo me vujt ,,,, nuk e ndjej si baba e kom dasht e vogel thojsha gjith mu rrit me bab po shum jom zhgeny,,,, por tash jom e lumtur me burr me vajzen timee me mamin qe tash foli shlir e takona shlir mir e kom jeten ndoshta pak si shum kom shkru po deshta ta shprehi dhimbjen me ju naten e mir ju pershendes… U martova pa prezencen e mamit ne kanagjegj edhe pse mami gjalle , Babi dojke me e pre me thike por ne femija reaguam shpejt dhe