Tu dasht me e perdhunu asaj i ra te fiket , Sot ajo esht gruaja ime dhe jemi te lumtur te dyt sepse... | Histori Të Jetës

Tu dasht me e perdhunu asaj i ra te fiket , Sot ajo esht gruaja ime dhe jemi te lumtur te dyt sepse

Tu dasht me e permaltretimu asaj i ra te fiket , Sot ajo esht gruaja ime dhe jemi te lumtur te dyt sepse…

Tu dasht me e permaltretimu asaj i ra te fiket , Sot ajo esht gruaja ime dhe jemi te lumtur te dyt sepse – Shpresoj qe sonte do e qitni nfaqe Pershendetje stafi histori te jetes motra dhe vellezrit hera par qe po shkruj qe nje koh shkurt kurr kisha kohe lexoja do komente e juj deshta me nda edhe un ni histori qe emaj shum nvite nzemer jom nje djal 24 vjeqar , historia ime fillon kshtu un jam martu gusht po gjithmon menen e kam te  dashnia qe e e du  me zemer dhe qe me don  , po na ndan njerzit e su bonem bashk kemi vujt shum per nje koh te gjat sa ishim te ndare  isha shkoll te mesme u dashurova me ni qik shum at qiken fillim ma propozoj femna e djalit migjes. .. bisedojsha me to ama shum qik e bukur e sjellshme e dashme e falke namazin sdi sdi teper emir. Sot ajo 22 vjet i ka shkojsha te rruga shpis sej veq me pa dilke mshike amo kurr nsy nuk mujke mem kqyr kurr jakapsha durt durt I drithshin.e ututke edhe mem perqafu vetem niher e pata perqafu amo ton naten spata fjet tu menu per te chelozojsha si e kqyrshin djem ama su kan e respillume po simptike e lutshin shum mu mvike inati ..po kurr me djem nuk eshisha gjithmon e ndame prej shoqnive shkojke shpi shkoll se e pata percjell shum deri shpin ja pata msu . Ne tnjejjtin shkoll ishum gjdo sekret me te qe kisha e ndajsha me shoqni klases amo shoqnia shoqet mputhshin vetem me xhelozu ata e di qe do budallaqe I kam ba amo ajo eulke kryt. Eshoqnia klases gjithmon folshin keq per te ajo ty sdon anej knej ama zemra mthojke po se kurr najgjest tkeqe se ka pa ba . Manej shoqnia jem kan pashku me fol me to qe un se du kishe e perkeshin shoqnia jem ate.Un  veq u mllefosesha  ma shum deri sa ni dit mtha un deri tash tkom dasht po tash e tutje mke dal prej zemres se me kto shoqet tua ma ke tepru sot e nese vazhdojna ma shum qka po met mes neve dyve kshtu qe kam vendos me u nda nga ti njeher e pergjithom   kjo lidhje e jona ke ni gabim shum i madh..E luta veq edhe niehr me dal me mu mu qartsu se kisha shpres mos po ja ndryshoj menejen menxi pranoj diqysh e lam mu taku diten tjeter me ni kafe ku kena nejt gjith e dojsha me gjith zemer nuk muujsha me e lan se thojsha nashta ma von kjo mu mdon veq qitash e ka faz veqndosa me e permaltretimu at dit tu ju lut agjes me ma dhan kerrin menxi ma dha shkova te ajo kafja ku e lam takimin i thash a po i marim kafet ndor e dalim shetitim me kerr.Un veq e kisha pregadit terenin me qu me ni lokal ku e kena familja jon po osht shum msheft dhe nuk osht kerkush aty tu u sill me kerr i kallzojsha ku e kom lokali n thash hade kqyre pak nashta tpelqen u munojsha me gjdo kusht me e shti mrena ne lokal e kam kap me maltretim te madhe sa po jena hi nlokal kur u rrxu ne kry ka ra te fiket dhe kam menu qe u dek thojsha Zot veq mos le te vdes se e di qe bana gabim shum tmadh tu u munu me e kfjell e pash qe eka tfikt kur u qu i kerkova falje teper shum kam qajt si femija para saj dhe i tregova se qka kam pas plan por mbas disa muajve ajo me thirr dhe me thot ti do jesh burri im  e di se qka mke ba po e di edhe pse ma ke ba po edhe un ndiej dashni te vertet per ty dhe kam vendos te behem gruaja jote pa dashur me e gjat shum ne detaje fansa te nderuar sot ajo esht gruaja ime  dhe un jam burri ma i lumtur  po ashtu edhe ajo esht gruaja me e lumtur ne bot por kurr smundem me ja fal vetit at gabim qe kam dasht me ba se nashta ka pas mundsi dhe rrug tjera per me ja spjegu se e du me tvertet  po kryesorja osht qe kjo sma permen kurr dhe ma ka fal 100% ju pershendes me falni qe e zgjata…Tu dasht me e permaltretimu asaj i ra te fiket , Sot ajo esht gruaja ime dhe jemi te lumtur te dyt sepse