Tradhetit e burrit me kan ber qe mos ti flas me,Ne jetojme ne nje shtepi por... | Histori Të Jetës

Tradhetit e burrit me kan ber qe mos ti flas me,Ne jetojme ne nje shtepi por

Tradhetit e burrit me kan ber qe mos ti flas me,Ne jetojme ne nje shtepi por…

Tradhetit e burrit me kan ber qe mos ti flas me,Ne jetojme ne nje shtepi por…-Prsh histori te jetes.Dua te tregoj edhe un historin edhe pse sjam me fb timinJam e martuar qe 14vite kam 3fmeij jam gjithka per mua jan jeta fryma ajri im dhe mbi gjithqka jam ne gjendje te bej qmos per ta.E zura burrin duke me tradhtua ne fillim u mohua qithqka heshta nje vit kinse nuk ka ndoll as qe pram vazhdoja me hulumtimet e mija dhe qdo her isha e drejt ne mendimet e mija te cilat te saktajan bere5vite jetoj me nje tradhtar per hir te femijeve,qe prej fillit te keti viti ka mar fund qdo gje ndaj meje dhe burit jetojm ne te njejten shtepi pa pas asni komunikim mes vete ndoshta pytni si qysh sesht e vetet ? Esht e vetet qdo gje nuk dua ta liroj per arsye veq pse kembëgul lavirja e burit perderisa ajo nuk heq dor nga ni burr nga nje baba i3femijve pse un te heki dor nga femijet e mi edhe pse me qdo kusht esht mundu mem prek ne moral ne qdo levizje timen sa e sa telefonata pa numer sa esa numra te ndryshem jan ber te un po esht e kot kto lloj lojra nuk vlejn te nje nen qe eshte e moralmshe edhe pse jam ne moshen ma te mir mund te rri dhe pa bashkeshort thoni jeta vazhdon dil esht kollaj pas gjith atyne probleme pas gjith atyne akuzave qe me jan ber pa fakte prej Xpersonave un jam ktu ku duet te jem pran famijeve mund te me thoni se jam gabim dua te ju them atyre nenave qe postojn ne ket faqe nuk ka dashuri ma te madhe se dshuria ndaj femis andaj duroni dhe jetoni me femijet mos i lini femijet rrugve per nje tradhti apo diq tjeter rritni femijet me plot dashuri se nje nen mund tju jep femijeve dashurin per nen dhe bab me vje keq kir degjoj dhe lexoj ketu dua te ka kthej burin tradhtin femra duet te jet krenare me veten ne qdo spekt te jesh e paster per vete dhe femijet qe mbajtem ne barkun ton plot 9 muaj po fal Zotit nga burri nuk kam matretime siq kan shum te tjera jo ndoshta nga tradhtia po nga qefi qe e perdorin alkoholin me shoqri kir kthen ne shtepi i matretojn grat e tyre e ne prani te femijeve e sa i per ket femijeve te mi nuk jan ne rrjella te ksaj ngjarje femijet e mi per qfar do debati ne familje nuk jan ne mesin ton femijet e mi asnje pik loti nuk ma kan par ne sy te mi pos gezim e buzqeshje pran tyre e per lumturin e tyre un jap dhe jeten prandaj jam ketu ku jam sot besoj dhe shpresoj se prejte madhit Zot nje dit kan me u kthy kto tradhti ne vend te vet.Ju pershendes juve si faqe po dhe komentuesit e faqes nje dit te mbar nga un nena e 3 femijeve te mrekullushem .