Ti kqyri femin se un po shkoj me dashnorin,Keto ishin fjalet e gruas time dhe... | Histori Të Jetës
Ti kqyri femin se un po shkoj me dashnorin,Keto ishin fjalet e gruas time dhe

Ti kqyri femin se un po shkoj me dashnorin,Keto ishin fjalet e gruas time dhe…

Ti kqyri femin se un po shkoj me dashnorin,Keto ishin fjalet e gruas time dhe…-Hallo a ban me shkru historin teme anonim bitte se sdu me dit familja jem se jam shume keq edhe kurr sjam shpreh te ta edhe du me dit qa mendojn tjert per kete ngjarjen tem. Jam nje burr 40 vjet i kam edhe jetoj ne Stuttgart me femijt edhe me grun dikur. Jam kan i martum 15 vite edhe mi ka fal zoti 3 femij. Qika madhe i ka 13, djali 10 edhe qika vogel 6 vjet. Krejt problemi ja ka nis kur ja nisi gruja me shku ne kurs per frizere edhe qaty ja ka nis malltretimi i femijeve ton. Une punoj ndertimtari edhe fmija shkojshin ne shkoll edhe i thash grus shka bre naj kurs kryeje sa rrin gjith diten pe nij veten sikur veq un po baj mas familjes edhe qaty mhanger dreqi e hupa grun tem si budall. Ja kish pas nis kjo e gzumja me kalu me ni koleg aty une pa dit sen si budall edhe e pajsha dita e dites tu mos dasht kurr sen me ba me mu veq me shku ne at mut kursi as sjau kushtojke fmive si perpara me jau la teshat mi pregadit per shkoll e sene ama hiq. Nejse e diktova qe diqka ka tre po qka se dishaaa. Edhe qaty vendosa qe ska ma kshtu edhe ja nala kursin ama ja nisi po mkercnon po thot kom me tlan me fmi nese nuk ma regjistron apet kursin dej te kryj. Une busalla apet ja regjistrova edhe shkojke ama e disha qe diqka so nrregull see kurr sdojke me nejt nshpi. I thash qikes tmadhe se 13 vjet nuk o qe sdin nese e ka ni najher thu fol me dikon ntelefon sa jam ne pun tha po fol gjermanisht me dikon ne tel ama spe di kush o. Qaty thash aaa sa tnxa se pa ta ba kshtu kshtu se un jam fort i urt ama me lujt bisht nuk duroj se sjam klloshar valla ncncn u nisha sikur une e kam jap grun teme atij halucit me dur tmija se un e kam regjistru ne at lesh kursi. Mfal qe po shaj se shum jam nervoz spo muj me besu qe mka ndodh qikja edhe plus hala munona me mbrojt te shpis tem sju kam kallxu hala qa ka ndodh se pom vje marre tybe me than drejt se o nana e fmis tem. Kur erdha nshpi nesermen e nxuna ndhom tu bo llaf ntel me ni burr edhe qaty e kam kap e kam maltretu llom e kam ba e di qe sban e tanat ama une po ta dha liri e ti po ma qkulav respektin aaa joooo loqkoo joo se e han dajakun edhe qaty e pata maltretu kogja shume se ma teproj maa. Nejse u niva keq ama tash i ka kap teshat e u dal prej shpie e po thot kqyri ti tash fmin se une po shkoj me dashnorin tem. Oo nafaka saj qe i diq baba se zhag te aj e kisha qu more lavirja dreqit. Ncncn spo di qa me ba ska kush mi kqyr fmin se qika vogel 6 vjet hala e spo muj tasht me punu krejt familjen e kam ne Ks. Spo di qysh me ja ba…