Ter diten mendoj si ta puth burrin si ta kenaqi,ai kur vjen shkon drejt e ne... | Histori Të Jetës

Ter diten mendoj si ta puth burrin si ta kenaqi,ai kur vjen shkon drejt e ne

Ter diten mendoj si ta puth burrin si ta kenaqi,ai kur vjen shkon drejt e ne…

Ter diten mendoj si ta puth burrin si ta kenaqi,ai kur vjen shkon drejt e ne…-Anonime ju lutem, pershendetje. Qe nga 17 vjeqe e kom njoftu burrin tim qe ka qenë I pari dhe i vetmi për mua. Kemi kaluar sfida Deri sa familja ime pranuan te me lejonin me te sepse rrethi flisnin keq për te. Une e dashuroja qmendurisht ate dhe ai mua. Menxi pranuan familjet, u fejuam pas dy vitesh lidhje me te fshehurazi. Si qdo qift kishim probleme te vogla jo serioze. Tash kemi 5 vite te martuar dhe kemi dy femije si rreze jemi shum te lumtur. Por problemi qendron ktu: une burrin tim ende e dashuroj qmendurisht sikur kur ishim duke kaluar në at kohë fshehurazi… saqe e teproj dhe e merziti te shkretin. burri esht i zoti shum punon dhe mi plotson te gjitha kushtet mua dhe femijeve. Mandej ma dorzon gjith rrogen e tij mua qe ti paguaj faturat dhe obligimet e sheepish. Une shum mendoj për te se si ta puth sante si te kenaqem me te dhe kur vjen burri nga puna esht shum i lodhur dhe mezi pret te bjer me fjet. Ai mi ploteson te gjitha kushtet edhe në shtrat por jo qdo dit pasi qe vjen i lodhur. Jam e sigurt qe nuk me tradhton, kontrolloj telefonin e tij kur te dua, kam paswordet kam gjithqka qe dua dhe jam e sigurt qe nuk me tradhton. Por ai e ka merzi te me puth në qdo moment, te me ledhaton, te me prek… une nganjeher behem nervoze me te dhe i them ti nuk me don!!!! Si me thot deri kur une duhet me ta shpreh dashurin ty, kemi dy femijë dhe ende thua nuk me don. Nuk di qfar te bej shum e dashuroj qmendurisht. Ju lutem qfar me keshilloni. Si te sillem si tamam nje grua normale me te.