ne burg 4 vite

T’dashurin e kam fut ne burg 4 vite, se m’i vodhi te gjitha parat kur e kuptoi qe jam nga USA!

T’dashurin e kam fut ne burg 4 vite, se m’i vodhi te gjitha parat kur e kuptoi qe jam nga USA! – Pershendetje ju lutem anonim nese ka mundesi me ma postu kit histori sonte e di qe eshte pak von edhe un kam nje histori pak te quditshme per njerz isha 19 vjeqare kur e takova ni djal ne ks un jetoj ne usa ndersa isha ne pushime ne ks u njoftum pak me at djalin aj djali ish 22 vjet ok un pranova dhe lidhja jon filloj pasi un erdha ne usa folshim ne net dhe vendosem te fejohmi dhe me prinderit e mi vendosem te shkojme ne ks edhe pse shum larg po ma ne fund arritem dhe pas nje jave u takum me famile tinaj edhe e caktum daten e fejeses un me at djalin nuk jom dal shpesh se na shqiptart kena do tradita qe pa u martu zbon kurgja imtime me ba masanej u fejum prinderit me lan ne ks qe te rrij e te migja dhe te rrij nje muaj ne ks masanej te vi ne usa dhe nje mengjes me qoj nje sms kredia me eshte hargjuar te lutem me thirr nejse taj e thirra un e dojsha shum ket djalin teper me pelqejke shum i urte i sjellshem dhe dulem at dit un kisha shum para me kart si dhe me veti aj e mur vesh qe un kam para shum dhe me tha qe po me thrrasin ne shpi kam nje problem atu ku dulem na 2 ishte ven i qet kishte vetem pisha dhe aj nuk e kishte shtepin shum larg me tha qe po shkoj ne shpi per 5 min kthehna e une u bera budall e prita aj veq u mshef ma do drunave edhe mkan ardh do djem tjer edhe mkan sulmu ni kan marr qamten dhe te gjitha parat nejse pak me lendun edhe un boll bertita po nuk ish askush atu me lan shtrit ne tok dhe iken nuk disha ka tja mbaj menjeher e kuptova qe eshte nje kurth nga ish i fejuari dhe vrapova sikur nje djal jo sikur vajz dhe takova nje grua qe kurr nuk e harroj mka ndihmu shum edhe e ja kam dhan nr te babit qe ishte ne usa se nr te migjes nuk e disha permendsh a te babit po edhe babi menjher ka thirr migjen dhe ka migja eshte ardh te ata kusherit e ish te fejumit edhe jon ardh policia e mkan marr edhe pas nje kohe jom ardh ne usa aj djali ish i fejumi ka ndejt ne burg 4 vite une jetoj sod ktu ende pa dashuri nuk besoj ma asnja djal edhe pse nuk jon te gjith njesoj mirpo tash ma 6 viteve ish i fejumi eshte dal i pa fajshem djemt e migjes tina jon kan ish i fejumi ska pas kurgja nkit pun po tash spo di qa me ba aj djali mka than qe un jeten e jap per ty vetem te jem me ty bashk po spo di qa me ba tash kisha kerku ndojne keshill nga ju bashkeatdhetar mirpo babi me thot qe aj sigurt ka qen mirpo policia e kosoves ti ndrron deshmit menjher mfalni nashta ke gjat.