Tash qe jam shtatzane po du me jetu edhe 100 vjet, se Une jam rrit jetime e kete fmij temin po du me... | Histori Të Jetës

jam shtatzane

Tash qe jam shtatzane po du me jetu edhe 100 vjet, se Une jam rrit jetime e kete fmij temin po du me…

Tash qe jam shtatzane po du me jetu edhe 100 vjet, se Une jam rrit jetime e kete fmij temin po du me… – Pershendetje histori te jetes! Faliminderit qe postoni brengat apo gezimi ton ,ketu ne faqe. Dua te jem Anonime ju lutem, megjithse ka pak histori te lumtura por, dua te them qe kisha nje jet shumm te veshtir koh me par, tani jam 24 vjet. Historia ishte e lidhur me familje sepse kur se ke afer shtyllen e shpis aty ska lumturi keshtu qe fati ishte qe prindi mos tna deshi neve kurr. Por ee mira ishte qe mbas shum problemev e kishum nje Mami te fort qe perballoj shum tortura na rriti me shum vuajtje e mundime dhe tani pas shum vuajtev jemi thuajse te lumtura, ajo koha e hidhur tashme ka kaluar jetojm jet normale me rendsi shendosh dhe te lumtur me gjerat qe i kena. Un jam e martuar qe kater vite kam nje burr Te mrekullushem Me do shum aq shum sa se besoj qe mund tgjindet nje i tillë skam frik per asgje me mbron shum me respekton esht i pjekur esht me i madh se un ne mosh kjo sme ka penguar asnjeher, tani presim nje bebe dhe esht dyfishu dashuria jetojm vetem veq me burrin fati deshi qe mos tjemi ne kosov, dhe kem jet normale pa probleme, un nga jeta asgje më sdua edhe sikur te vdes tani e di qe jetova kater vite te lumtura , por tani qe presim bebin dua te jetoj 100 vjet se bashku me burrin qe ta edukojm femin ose tjert femi qe do vin kismet, e te jeni pran sepse un u rrita vetem me nje mam dhe edi qka do te thot te kesh familje te pergjysmuar, dua te jem shembull si un ashtu dhe burri Inshallah te gjith do tjen te lumtur, te ken harmoni ne familje, te gezoheni dhe te drejtoheni rruges se drejt, un per gjithqka falenderoj Allahun sepse fal lutjev tek Aj tani jam e lumtur , e skam lot ne sy, faliminderit Qe lexuat ket pjes qe shkrujta ,Allahu ju ruajt te gjithve.