Takimin e par i thash "Ti paske me kon Burri jem", sot i kena dy djem dhe dashnia jone rritet cdo dit e ma shume! | Histori Të Jetës

dy djem

Takimin e par i thash “Ti paske me kon Burri jem”, sot i kena dy djem dhe dashnia jone rritet cdo dit e ma shume!

Takimin e par i thash “Ti paske me kon Burri jem”, sot i kena dy djem dhe dashnia jone rritet cdo dit e ma shume! – Ju te dashura sidomos ju qe sbesoni ne dashuri, amo une po ju kallxoj jeten tem pak edhe e kuptoni se qfar njeri jam. Une si femen nshkoll te mesme mpelqejke shume nje djal e kurr sdisha qysh mu bo bashk me to, e kam qel ni fb edhe kam shkru me to nenstop mbas disa mujve masi ja ka nis mem dasht i kam kallxu qe jam tjeter femen edhe me mbo add ne fb tem, mboni add ja nisem folem, mprozoi ai me dal e me u njoftu ma gjersisht na dy edhe dulem diten e par i thash ti paske me kon burri jem se keni iden qfar loqke u doke edhe sot qashtu osht hahah. Jena pas idhnu 100 her po prap e gjejshem mnyren qe me u bashku prap, ksi xhelozi e sene na skem pas valla hiq sidomos mu sma nijke hiq bre hiq, shkun vjet e na bashk qashtu dikur ata e blejten nje shpi ktu ngat neve e une ma shum flejsha te ai se te shpija jem, familja jem skan dit sen per to qaq fsheht qe e kemi mbajt se ju thojsha po shkoj te shoqja mi bo detyrat si per shkoll te mesme mo, mbas disa viteve m’kerkoj me u martu edhe normal une pranova, e kena bo dasmen me tupana e kem shku muj mjaltit e jena knaq vallahi haha.. e sot jemi te martum e i kemi dy djem si loqka edhe dashnia per neve rritet cdo dit e ma shume, jetojm jasht edhe krejt na kan lakmi e ceki qe mas marteses jena dal kena lyp azil ne franc edhe me t’dyten i kem mar letrat nuk e keni iden se qfar gzimi kemi pas. Me krejt kit shkr** dashta me ju kallxu disa femnave qe virgjiniteti nuk eshte kurgjo hiq se ai djal qe tdon tmer qashtu qysh je edhe pse un nshkol te mesme e kam hup virgjinitetin me burrin tem hala pas pas unaz ne gisht e leje mo diqka tjeter e kshtu mo shitni fort mend naper fb e sene se me kshyr krejt lidhje kem pas edhe nese ju pelqen ni djal meniher shkoni edhe folni me to edhe kallxoni qe doni me pas diqka me to se paramendo qfar jete e kisha pas un nese skisha fol ose sju kisha paraqit burrin tem?!