Spo du me bo at gabim qe ka me m'kushtu ter jeten,Ai me ka tradhtu pas 7 muajve ne lidhje dhe... | Histori Të Jetës

Spo du me bo at gabim qe ka me m'kushtu ter jeten,Ai me ka tradhtu pas 7 muajve ne lidhje dhe

Spo du me bo at gabim qe ka me m’kushtu ter jeten,Ai me ka tradhtu pas 7 muajve ne lidhje dhe…

Spo du me bo at gabim qe ka me m’kushtu ter jeten,Ai me ka tradhtu pas 7 muajve ne lidhje dhe…-Pershendetje ty admine edhe krejtve juve qe jeni tu e lexu.Ju kisha lut mos me kalu pa e lexu se shume kom nevoj per kshilla..Kshtu une jam lidhje me nji djal qe osht 8 vjet ma i madh, nani jem motrat e din pak a shum edhe njoni vlla edhe babi, tash un jom qe 7 muj me to ni here mka tradhtu e tha qe spo don me vazhdu ma me mu fillimisht e lutsha mos mem lon kajsha ama apet ai kish pas vendos shume her i shkrujsha mesazh tfundit ama aj mesazh I fundit ka ndodh sdisa her .. derisa mo vendosa me lon rahat … e disha me kon osht tu fol e kejt ama un si lypsha neper rrjete se sa I lypsha mshkaktojshin plage tmdhaja , ja nisa me pas mllef per dyt e qysh me thon e kom mar forcen ja kom imponu vetit mos me majt men, mos me permen tshpijes juv thojsha hiq mos ma permeni edhee ia dola derisa mas dy jave pom shkrun ne messenger se tjera ka ja pata bo bllok edhe mtha boma edhe ktu bllok ithash a bash po ki qef a?! Tha masi ma ke bo tjera ka boma edhe ktu .. ithash qajetu dasht ti vet ke dasht qeshtu qa je tu lyp tash.. tha pe vrej mungesen tonde ithash edhe un tonden ama thjesht dikur… e qeshtu tani un e injorojsha i thojsha spo du spo du … u lutke s’heke dor.. derisa pajtova me ju kthy .. tash jem bashk … shume mire sillet ma shpren shum dashnin e kejt … ai mka propozu fejes ama un sjom e gatshme me u feju me to se si besoj as atij as dashnis tij .. tjetra familja sjan qaq pro per shkak kushteve tij … e tjetra per mu o problemi kryesor se aj ka pas ni lidhje 4 vjeqare ku Ajo exi ja ka rras ka shku u feju me tjeter per shkak se ky si ka kushtet e familja saj skan pranu.. mas dy muj ndarje me to ai u bo me mu edhe un gjith gjith kom nejt me at tuten qe hala e don , sun e harron derisa ni dit u rrrokem per diçka edhe kejt qka tha ai osht qekjo :::: Ti veq pak tum kishe menu mu nuk e kishe pas ni sjelle kshtu me mu se fort mir ma din gjendjen edhe historin kejt ta kom kallxu e mos harro qe hala 1vit si ka qe i kom hargju 4vjet jet me nje femer mijra e miliona andrra kom pas me to e nfund deshtoj gjithqka nuk asht kaq e let per dy dit un me kan rahat e mos me ma ni ma okej un e pranoj kom qef me pa e me pas ngat vetit ama edhe me dasht tash mem thirr nuk dal e as nuk e pranoj pasha Allahun ama nuk asht kaq e let per mu me harru per dy dit edhe pse Vallah nuk kam dashni ndaj saj ajo dashni u shu krejt thjesht kan met plagt e ti me pas kon person qe din me kontrollu dashnin ndryshe ishe sill me mu un tash e kom problem tmadh kto mi kry pse se un sdu mem shku menja te tjeterkush kur jam me tjeter kan ama kjo pun asht frik qe ka ndodh e nuk e kam leht edhe me qdo mund e forc qe kam jam tu mundu qe kurr edhe 1her mos mem shku menja ama asht heret mvyn koh per adaptim ama qka ke menu ti gjithmon ke menu pe don hala ato sen tjeter nven qe mem dhan perkrahje tu e dit situaten edhe vet ta kom qel temen veq mem perkrah ama sa her qe e kom qel ti i ke rrudh buzt ama aty ka vyt perkrahja e tash ma as perkrahje mem dhan skryn pun se e di qe se bon me zemer.Kejt qeto jan fjalet qe mi ka thon ai … tash ai mka thon qe un ne shkurt vi te lypi se un ikom thon qe mem dhon koh deri n’qershor, e tash jom teper nstres tmadh se qa me bo qa me vepru , ai ka qit foto me mu neper viber e insta ama dje si u rrokem i heki ,niher e kish hek ne viber hiq pa u rrok e ithash pse e heke tha se mthirri ni shok ma boni perhajr fejesen e po keqkuptojn kejt une ithash sdi e dyshimt mbrenda ni oreve me hek se ne viber e pat qit para ni ore e ne insta ma moti , tha poa e dyshimt a? Ithash po tha ani qe edhe ne insta e heki, ai pom thot ti spo mun mem kuptu kom menu qe je e zgjut po jo anej knej, nuk osht fejesa e leht se ni jet kom me qu me to e per qato spo du me bo ni gabim qe mun mem kushtu per ton jeten… qka menoni ju a me perfundu ket lidhje a me vazhdu edhe qysh me ja dal me I nimu me harru exin ..