Ska faj burri qe mka tradhtu qaty e ka gjet qetesin,Po du me i ndihmu me i lan tradheit por... | Histori Të Jetës
Ska faj burri qe mka tradhtu qaty e ka gjet qetesin,Po du me i ndihmu me i lan tradheit por

Ska faj burri qe mka tradhtu qaty e ka gjet qetesin,Po du me i ndihmu me i lan tradheit por…

Ska faj burri qe mka tradhtu qaty e ka gjet qetesin,Po du me i ndihmu me i lan tradheit por…-Pershendetje deshta te ndaj dhe une nje histori timen e martuat qe 12 vite kam 3 femi burri me ka tradhtu kam pas shum vuajtje nga aj dy vitet e para te marteses kemi kalu mir me pas aj ka fillu mem tradhtu ka lujt bigjoz e une e pava ndryshimin te aj per bigjoz e kuptova fillo po une e vrejsha ndryshimin edhe ma shum se vike bertitke besa edhe perdorke maltretim une i kerkojsha qe veq tregoma te verteten do ta fali se e dojsha se diqka nuk asht ne rregull me ty aj pranoj qe ka borgje te mdhaja dhe prej asaj asht aq i ashper une ja fala veq ma mos te perseritet se un e disha qe skish faj edhe qe mtradhtonte nashta qaty e ka gjet ngushllimin edhe qetsin diqysh skom mujt me lan fajtor kurr,edhe i kam ndihmu vet me i pagu borgjet aj prap vazhdoj njejt prap me falje kur nje dit e kuptova qe aj edhe me tradhton me kolegen e punes 17 vite me te vjeter se burri im e 22 vite me e vjeter se une dhe kur kuptiva une ishin plot 4 vite ata bashk dhe ajo plus i kish qit edhe shoqe te veta edhe shum me te vjetra u shtanga se gjdo gje e kisha prit prej burrit tradhtin jo mu bon pak shum u lendova teper kerkoj falje si gjdo her kam fol edhe me at grun dhe u ndan arsyja e burrit ishte se meqe ishte thellu me punt te kqija e nuk e din as vet pse asht lidh me ate i kam tregu vllaut ka bisedu me ate aj ka qajt i ka kerku falje i ka pranu te gjitha gabimet po i ka than qe kam gabu edhe vllau me asht lut qe vazhdo jeten me te se me ka kerku falje nuk vepron. Dhe tash nuk kam ndonje dyshim ne ate veq se asht teper agresiv nuk mundem nje tem te shtjellojm kurr as edhe nje her nuk me ka shperbly si dem qe me ka be veq si gjdo her ka kerku prej meje une me kshillu me i ndihmu une ma nuk po muj me i jep kshilla aj gjdoherr asht kon i perkdheluni un as nje her bile tash mbas gjith asaj qe ma ka ber veq bertet kemi nje jet veq diten me kalu zdi a jam une fajtore per ket se ndoshta une duhet me i ndihmu edhe pak….. po une spo muj se pata qef pak edhe une me kon ne qender te vemendjes tij qysh asht kon aj gjdo her te une ne qender te vemendjes e po du me i nimu me i lan tradhtit se nashta ish kan ma mir ju lutna ndonje kshill qa te veproj ma tutje ju faleminderit qe gjeni koh.