Si ti tregoj te dashures qe kam ber mardhenje me motren e saj , Dhe nuk e dua me te dashuren por motren e saj sepse...! | Histori Të Jetës

Si ti tregoj te dashures qe kam ber mardhenje me motren e saj , Dhe nuk e dua me te dashuren por motren e saj sepse

Si ti tregoj te dashures qe kam ber mardhenje me motren e saj , Dhe nuk e dua me te dashuren por motren e saj sepse…!

Si ti tregoj te dashures qe kam ber mardhenje me motren e saj , Dhe nuk e dua me te dashuren por motren e saj sepse – Desha ta shkruaj historin time por ju lutem të jet gjithqka anonim…Po bëj mardhanie fshehurazi me motrën e të dashurës sime. E dimë që është gabim por nuk mund ta ndalojmë.Unë e ftova atë të vinte tek unë për një pije pas një festë që patëm me miq të përbashkët.E dashura ime është infermiere dhe ishte në punë. Unë jam 27 ndërsa ajo është 25 vjet.Ne kemi qenë prej 6 vitesh bashkë dhe kemi kaluar mirë por së fundmi kemi filluar të grindemi.Ne nuk jemi shumë bashkë, pasi ajo punon me ndërrime dhe ne nuk mund të planifikojmë diçka bashkë.Unë shkoj mirë me motrën e saj që është 23 vjet dhe argëtuese.Ajo pranoi të vinte tek unë atë natë dhe gjatë rrugës duke qeshur e kuptova se kam një tërheqje të madhe me të.Ne nuk mund të ndaleshim duke flirtuar gjatë tërë rrugës.U ndjeva mirë dhe për shaka thash se dukej sikur takimi jonë i parë.Kur shkuam në shtëpi përfunduam bashkë një shishe verë.U ngrita të bëja kafe por fillimisht e putha atë.Ajo më puthi mua dhe një gjë çoi tek tjetra dhe ne përfunduam duke bërë mardhanie.Ishte diçka jashtë kësaj bote por më pas u ndjeva fajtor, sidomos kur e mendova të dashurën time duke punuar në spital.Motra e saj dhe unë kemi qenë në kontakt që nga atëherë dhe kemi bërë mardhanie disa herë.Ajo thotë se ka ndjenja për mua dhe unë ndihem njëjtë.Unë po dashurohem në të.I vetmi problem është lidhja në mes të dashurës sime dhe motrës së saj.Si t’i tregoj unë të dashurës sime se më nuk dua të jem me të? Si ti tregoj te dashures qe kam ber mardhenje me motren e saj , Dhe nuk e dua me te dashuren por motren e saj sepse