Se kisha menduar veten asnjeher me dy burra,E tradhetoj burrin sepse... | Histori Të Jetës

Se kisha menduar veten asnjeher me dy burra,E tradhetoj burrin sepse

Se kisha menduar veten asnjeher me dy burra,E tradhetoj burrin sepse…

Se kisha menduar veten asnjeher me dy burra,E tradhetoj burrin sepse…- Pershendetje histori te jetes Deshta ta ndaj me ju edhe un historin time Jam ni grua (martuar) Nuk ishte se kisha per qellim te jetoja me dy burra te njejten koh as nuk isha e interesaur per dike edhe pse jam nje femer qe qdo mashkull mud ta bej per vete Ishte 19 nentori ni dit e shtun Si ghith tjerat kisha nevoj per ca gjera dhe dola me ni qender aty pash nje djalishin 2 sekonda dha mhupi kontrolla ishte ni djal qe veq ne enderr e kisha imagjinuar aty nuk pata kontakt me te edhe pse dola pa mbaruar pun per qka kisha shkuar isha e hutuar kisha mendjen vetem te syt eti qe mlan pa komemt shokun eti enjifja se ekisha kojshiun tim nbaz tij e gjeta djalin cilli ma morri ter shpirtin vetem me.dy sekonda edhe kahtu fillova ne fillim nuk osht se besoj qe isha un me koh e kuptoi filloj diqka qe se kisha ndje kurr me par e nuk thojn kot dashuri ne shikim te par edhe kshtu vazhduam flasim qdo dit shihemi nje her ne jav deshi Zoti per fund vit mbeta vetem edhe kshtu isha me njeriun qe e du me shpirt eme zemer edu ma shum se veten edi qe osht moll e ndaluar po heta ime ishte si mos me.keq ka qen koha kur me detyruan te martohem me njeriun qe nuk e doja edhe nuk e njifja edi qe esht gabim po kur don zemra smund e kontrollon mendja i them djalit se e dua me shpirt ma shum se veten time e di qe kurr nuk mund te jemi bashk po mjafton buzqeshja e ti e ta shkatrroj ter boten flm histori te jetes qe ma dhat mundesin ta ndaj me ju dua ti them djalit se esht per ty e gjitha te dua me shum se jeten time edhe pse je moll e ndaluar per mua per nga geneva per djalin nga suhareka edua shum.Esht e pamundur por un te dua me shpirt me gjith qenien e nje femre edin se mas 5 ditesh fillon prap ferri per mua ne cillin ti me gjete jam shum shum e lumtur qe 1 her ne jav mund tet shof ata 2 sekonda mjaftojn .pata mundesin te njof te rri me ty po nuk ekam mundesin te bashkohem me ty uroj qe edhe ti te jesh i lumtur per mua lumturia esht larg jeta ime kishte perfunduar para 15 vitesh ti mdhe pak drit te lutem shum te dua me shum se jeten time te lutem shum mos i kurse buzqeshjet tua vuaj vuaj vetem per ni buzqeshjen tende mos e kurse te dua pa mas pa kushte te dua me shum se jeten time je i vetmi qe desha dhe do ta dua per jet esht per ty djali qe te dua pa fundte pershendes (esht per ty ) ju peshendes