Saher qe perqafoj vajzen time me kujtohet ish i dashuri,Me burrin nuk e kalojme mire sepse... | Histori Të Jetës

Saher qe perqafoj vajzen time me kujtohet ish i dashuri,Me burrin nuk e kalojme mire sepse

Saher qe perqafoj vajzen time me kujtohet ish i dashuri,Me burrin nuk e kalojme mire sepse…

Saher qe perqafoj vajzen time me kujtohet ish i dashuri,Me burrin nuk e kalojme mire sepse…-Anonim ju lutem.Pershendetne dua te ndaj historin time pasi qe po lexoj historia te ndryshme ketu ne faqe dhe mora guximin edhe un te shpalos historin time ndoshta kjo e imja esht pakez me ndryshe nga te zakonshmet ketu ne faqe por qe me dhemb shpirti shum nga ajo qe kam perjetuar,Kur isha ne shkoll te mesme jam njoftu me nje djal qe e komenu per jet me pas burr kemi kalu 4vite qdo dit e kemi kalu shumm te lumtur menxi sprisja qe te behet valti per te shkuar ne shkoll u takojshim nje vend qdo her te e lumtur e me shum me te isha e lumtur me blejke qdo gje telefon vetem se me fol nonstop na dy qdo gje erdhi koha ju tregova familjes ata me thoshin jo se je ere thash un qofse nuk jam me ata nuk dot jem me askend than ok pyeten per familjen e ti dhe erdhi babi ma beri vajza ime ajo familje nuk ben per ty ja nisa te qaj sa qe askujt nuk i folsha nuk hajsha nuk pisha e vetmuar rrisha ne dhom vetem se isha shum e nervozuar ishin pushimet po i tregoj te dashurit ai ma beri po vi po te mar u tutsha pe hupi familjen vendosa mu pajtu se qfar than familja ime te dashurit i thash lamtumir edhe pse e merzitur e lenduar shum te gjitha kujtimet me ta ja dhash ati mas do muajve me kerkuan dor vendosa te vazhdoj jeten ndoshta behet mir tash u fejova me tjeterkon jasht u martum mbeta shtatzen me tha qe osht vajz erdhi data per te lindur me 25/07/po me ket dat esht edhe ditlindja e isht te dashurit tim me esht shem bota mbi kok qdo her qe e perqafoj vajzé me vjen te qaj me kujton ish te dashurin tim jam e lenduar shum kur kam ndegju qe esht martuar edhe aj ne gjermani tani ka vajz edhe aj me burrin hiq se qojna mir shum her vetem perlahemi jeten se kam te lumtur vetem nej punet e shtepis kqyri vajzat sjam e lumtur as pak dy vajza per hater te vajzave rri jetoj dhe e lenduar deri ne fund te jetes per vajzat jetoj qdo dit jam e merzitur thom ti jepi fund jetes po per vajza po mendoj qdo her e mendoj ata ishte simboli jon indashuris XH&XH ishte dhe do te mbeter perher ne zemren Time ai person ka sen dashurija ime e par dhe e fundit spo mundem me dasht burrin si ata spo mundem te jetoj ma kontakte me ta spo kam ma shum sdu se me pas kontakt me pa e me fol me ta pa ta kjo jet so ka mu jetohet vajzen si te sho me kujton ata sepse ndoshta mu kish hjek ndonjeher qfar me kishit kshillu pa ofendime