Qe nga dita qe u martova kurr gezime nuk perjetova , U ndava me burrin me la me femij te vetme dhe aj vazhdoj per...! | Histori Të Jetës

Qe nga dita qe u martova kurr gezime nuk perjetova , U ndava me burrin me la me femij te vetme dhe aj vazhdoj per

Qe nga dita qe u martova kurr gezime nuk perjetova , U ndava me burrin me la me femij te vetme dhe aj vazhdoj per…!

Qe nga dita qe u martova kurr gezime nuk perjetova , U ndava me burrin me la me femij te vetme dhe aj vazhdoj per – Jam ty shkru prej facebokit te kunates sime un jam qen e martuar kam nje fmij 4 vite por me shum problem me burrin edhe pse jam mundu me mish me shpirt qe te funksionoj kjo martes por ishte e kot u mundova shum hatri femis per mos te ngel jetim por aj nuk mendonte fare per mu as femijen aj mendonte per qefet veta bredhte rrugeve ter naten dhe vinte ne mengjes kir vinte na bertitke dhe fimloj edhe dhun ndaj mej ne sy te femis dhe u ula bisedova qak ne ke tjetr jo tha skam ppr qafr problemi ki tha luj ter naten sme ngel as nje cent skam as cigre na linte pa ishqime pa gjan ma elmentare me fenij te vogel u mundosha perseri ti flas te shkojm te naj psigolog fillonte tme shante e tjera me nje fjal lunde nje ero qa kishte ne kazino atumat qa jan at dhe nuk kishke intres as pak per ne por u mundosha dej ne maksimum por aj gjdo dit e me keq erdh nje mengjes dhe u qu fmija nga gjumi tha pse e qon at fmij se ma prish gjumin e din tha qe ter naten skam fjet thash kjo ska bredh rrugve ter naten si ti dhe me at fjal ish me fmi ne dor me rrahu pa as nje lloj faji u mundosh me gjdo rrespekt edhe öse zemra me plaste filloj dhe fmiju pse babi sdel me ne aj flen gjdo her dhe i erdh fundi u ndam me qen se jam shum lenduar per fmin fnija asht jeta ime dhe kam vendosur te behem kirban per ket femij te rris si gjdo fmi tjetr fal zotit jetoj ne perndim dhe nuk hekim per kushtet qa do nje fmij por nje me mundon mua kam banesen time kam fnijun ende spunoj por jam ne kerkim öer pun po kjo me mundon te njerzt si jam nda nga burri sdi me thirrin te gjith fjalen e par si je te dyten duhet te gjesh dikan nuk shkon jeta keshtu un tash bej 37 vjet un nuk mendoj se skam pas fat as un as fmiju me baben qe lindi e dot vi nje tjetr person ta doj fmin tim me nje fjal me bajn shu stres te ghith me familje me te gjith te afrmit un ju tham e dua femin dhe dua tja kushtoj jeten time me bajn ee ani fmija kur jetojn ketu si ti bajn 16 vjet ik nga ti ja baj un kam obligim ta edykoj te sakrifikoj per demijen tim dhe ju tham ma nuk kam besim te mashkujt qe nga dita si u martova nuk pash as nje dit te vetme te mor qe ta kujtoj spaku nje dit te lumtur dhe gjithmon e mendoj se deshti dhe se knaqi babi qe bani por do vi tjetri ta doj jo ket sun mendoj as nje her me falni qe zgjat por desht ta ndaj edhe un si te tjert historin time ju pershdes nga zemra dhe ju lutem mashkujve mos lendoni fatin tuaj mos lendoni fmin se nje dit do ti kerkoni por do jet von ju pershendesim dy krijesa te vetmuar te mbyllura ne vetmi por nje dkrit qe me rrezon asht femija im ju lutem postoneQe nga dita qe u martova kurr gezime nuk perjetova , U ndava me burrin me la me femij te vetme dhe aj vazhdoj per