Që nga dita qe e njoh burrin pres me u bë ma mirë , Gjithmonë më ka injoruar dhe tash më thot se...! | Histori Të Jetës

Që nga dita qe e njoh burrin pres me u bë ma mirë , Gjithmonë më ka injoruar dhe tash më thot se…!

Që nga dita qe e njoh burrin pres me u bë ma mirë , Gjithmonë më ka injoruar dhe tash më thot se – Pershendetje histori e dashur ., si qdo i ri – apo ere gabojm kur ballafaqohemi me shum sfida njera nder ta jam edhe un poju shkruaj ne menyr anonime . Kur isha ne shkoll te mesme ne vitin e tret krejt rasisht ne nje kafe takova nje djal , aq shum u dashurova kur e pash saqe mu duk nuk egziston djal mê i bukur qdo dit eme shum zemra fort me maltretuu per té , ja nisem lidhjes u njoftuam kalojshim dit u takoshim pinim kafe por nje dit mu duk se u rrotullua bota kur me flisnin gjera te kqija per te e perfundova shkollen e mesme u ndam , thjesht me beri per veti pas ni viti me telefonoj kerkonte qe te takohemi dmth. Kan shku sdi sa vjet kur dojke mthrriske mu taku edhe u zhduke ma sdisha asgje per te … erdhe momenti morem vendim u fejuam mu duk se me pushoj shpirti , por sjelljet qe i bojke ndaj meje nuk mu duke qe pom don u bon 4 vite fejes u martuam mendova sa kaq shum dorova me shperblej allahu me te mira por zemra nuk per tu ndalur kurr se vuajturi kur e nxé tuj shkru femrave , para nje viti martes kemi nje femij u gezuam shum . Qfar mendimi keni ju miq te dashur telefonin e fsheh pi meje ban be qe sminteroson as ni femer tjeter bon be nevlad u gjithnje e nxe duke shkrujt e vajza tjera sum her edhe mka ofendu shum her kemi fjet si tishin moter e vlla kjo ka nddh masi kom lind femijen ….. ju miq te dashur kshillomni a satasht jeta me jetu me pas saber …..! Që nga dita qe e njoh burrin pres me u bë ma mirë , Gjithmonë më ka injoruar dhe tash më thot se