fbpx

Qe 10 vite nuk e kam par Nenen time jam me zemer te plasur ,Vjehrra na lyp pare non stop sikur na me i gjet ktu kto pare dhe

Qe 10 vite nuk e kam par Nenen time jam me zemer te plasur ,Vjehrra na lyp pare non stop sikur na me i gjet ktu kto pare dhe…!


Qe 10 vite nuk e kam par Nenen time jam me zemer te plasur ,Vjehrra na lyp pare non stop sikur na me i gjet ktu kto pare dhe – Faliminderit shum dua te mbes anomie ju lutem un jom nusja me 4 femi qe po ju shkruj qe vjerra vjen te djali un jom aja qe e kom avit ngat familjes ju qe me kini ofendu edhe ju qe keni kuptu ne situaten teme faliminderit du tju spjegoj dishka un kom femi si vjerra jeme edhe kom non si djali qe vjen qe po thoni ti ki non po e kom nonen po per fat te keq se kom pa qe 10 vite jom zemer plast vjerra jeme cillet si komandat her ne kosov her ketu a skom un familje apo gjith duhet me menu per b….te vet osht marre osht gjyna se as femia skan mujt me shku me pushim burri jeme qon pare sa her tishkrun mesazhe motrat e dhonurt osht marre e ki smuje mir ndimoj po ata del ha e pi shetiti ne shpin me njers te huj osht marre deri kur mo Edhe na kemi femi qe dojn kushte edhe kta duhet me pas ni te ardhme jo veq ngi buk e hajt vjerra sdon as me ni per kur gjo osht e re munet edhe me punu vet me i nimu djalit vet jo me thon sdu mi kqyr femin se reja punon per kon punoj un per nipa e mesa te sej sdi si munet nje non me malltertu djalin e vet qka osht prish kja dyje ja ka inati djali qe e she mir me gru qfar none osht aja qe thot sa tjom un ti si sherbtore nuk guxon djali me dal as me shitore me gru marre osht kja osht e ardhmja qe bin sod kja osht qe femija jan shohin qfar gjyshe kan kur hin kja mrena bohet ton si ne shpi te huj nenqmo femin djalin ren zot ka mi kry mos harro perse paraqitesh neper hallk qe ti je e omla e ksej bote me sy te dikujt e robve tu do mi honger smuj me kuptu gjith kush don me pas te ardhme sikur i kan honger qe 15 vite paret e burrit ketu sdin te ndalen ju faliminderit shum anomie ju lutem jini fantastika kja faqe e mrekullushme Qe 10 vite nuk e kam par Nenen time jam me zemer te plasur ,Vjehrra na lyp pare non stop sikur na me i gjet ktu kto pare dhe