Qe 10 dit nuk me ka ardhur burri ne shtepi , Lutem qe mos te vij me asnjeher me esht lodhur shpirti nga aj burr sepse...! | Histori Të Jetës

Qe 10 dit nuk me ka ardhur burri ne shtepi , Lutem qe mos te vij me asnjeher me esht lodhur shpirti nga aj burr sepse

Qe 10 dit nuk me ka ardhur burri ne shtepi , Lutem qe mos te vij me asnjeher me esht lodhur shpirti nga aj burr sepse…!

Qe 10 dit nuk me ka ardhur burri ne shtepi , Lutem qe mos te vij me asnjeher me esht lodhur shpirti nga aj burr sepse – Pershndetje per te gjith jam ty shkru nga faceboki shoqes deshta edhe un te ndaj historin me ju ju lutem anonim jetoj ne peendim dhe jam martuar kam nje femij dhe burri im si jam ardh ketu duhet ni roman ta shkruj aj qka me ka ba por ne pika te shkurta aj e lun bixhozin dhe gjdo nat deri ne mengjes nuk kthehet ne shtpi edhe kur kthet na ban shum problem si me mu ashtu edhe me femin nuk i jep as dashuri as ko fmis kshtu qe jam lodh qe 5 vite dhe tani nuk asht kthyer ne shtepi qe 10 dit dhe nuk i intereson djali im qe asht vetem e vjet as ne tel ska thirr por as nuk e kam thirr se jam lodh edhe i lutna Zotit qe kurr mos te kthet se gjdo dit na ban me vujt si intereson as qka hajm as qa bajm veq jeton me ne te ka nje stre ku flen as nuk pagun banes as ni obligim se ka gjitha vet i kam edhe pse gjuhen se di dhe nuk kam kuror por me ndimon qyteti por ati vimon si bavet si jetojm kam fol edhe me familje me kan than duro hatri djalit po qa me kishit kshillu e kish duru nese e kish dasht fmin por as fnin se don as nje gje sban per neve gjthmon dalim vet gjith obligimet vet dhe si intrson fare qa kishit vepru ne vendin tim se aj ban shum shpesh nje jav nuk kthehet dhe pas ni jave vjen lutet kan nuk asht qe me tradhton ket di se ska ko mu marr me ksi gjana se bixhozi se le kur kthet flen te vllau vet por edhe nan vet e perkra thot hajt se burr asht aj nasht fiton jam lodh ju lutem poston ju pershndes Qe 10 dit nuk me ka ardhur burri ne shtepi , Lutem qe mos te vij me asnjeher me esht lodhur shpirti nga aj burr sepse