Qe 1 vit nuk kam kontakt me vjehrren dhe kunaten , E kam ndar edhe burrin nga nena e tij po ashtu dhe nga motra sepse...! | Histori Të Jetës

Qe 1 vit nuk kam kontakt me vjehrren dhe kunaten , E kam ndar edhe burrin nga nena e tij po ashtu dhe nga motra sepse

Qe 1 vit nuk kam kontakt me vjehrren dhe kunaten , E kam ndar edhe burrin nga nena e tij po ashtu dhe nga motra sepse…!

Qe 1 vit nuk kam kontakt me vjehrren dhe kunaten , E kam ndar edhe burrin nga nena e tij po ashtu dhe nga motra sepse – Pershendejtje te gjithve fansa te nderum dhe juve admina te kesaj faqes shum te mire , shum histori po , lexoj veq ndarjen e kujtojn per gjera te vogla kam4vite martes pre se jam fejuar vjerra kunata kan pasur synim veq me mbo te keqe tek te tjeret une nuk dija gje 3vite nuk kam kuptuar derisa kunata me tregoj qfar kishin folur tek ajo kishe une kam fol keq per te mi tha ne sy u bind ajo edhe vete qe ishin shpifje te atyre dyjave u ben 1vite skam kontakt me vjerren kunaten (motra burrit). se asnje her nuk me kan pranu si nuse te vllaut veq fyrje hidhrime grindje mes burrit per to e shum qka por burri im kurr nuk me ka mbrojtur nuk krkoja nga aje te jet kunder nenes po spaku tja tregoj vendin motres vet mos te bej keshtu ,   i kam than ose mua ose nenen tende dhe burri  me zgjedhi mua kam 2vajza ne te dyt shtatzanit veq stres grindje kam , prjetu per ffaj te tyre ndim skam pasur asnjeher nga askush rris dy fmit vet por e gjitha qe krkoja ishte rahati e krkoj nga burri mbeshtetje nuk me jep tash edhe pak muaj  eshte koha per pushim jam e stresume se perseri mund te ndodh si herat tjera grindje per faj tyre te besh shamat per ni pic qe ja kerkoja burrit meq isha shtatzan 3muaj vjerra ben ket pic histori grindje mes qiftit deri ne ate pik sa me marrin vajzen e madhe nga dora mua me thojn humbu nga ktu e burri te rri e te shiqon pa lvizur vendin nuk di si jetohet jeta.me kta persona , kam shummm shumm gjera per te then po gjitha qe dua te them si jetohet me nje person ku nuk ke mbeshtetje nuk te perkra nuk kujdeset per ty ku dy shtatzanit asnje her nuk me ka drgu ne vizit nuk eshte interesu per asgje spaku telin me ngrit mem pyt qka bone por jeta e till ishte femijet te detyrojn te qendroshe me te  nje keshill per gjitha ato nena gra per diq te vogl e permendin ndarjen jo.ka e me keq .