telefonin

Policia ma sjelli telefonin e Burrit ne shpi, kur e ndeza te gjithe viberin e kishte me foto me femra te…

Policia ma sjelli telefonin e Burrit ne shpi, kur e ndeza te gjithe viberin e kishte me foto me femra te… – Pershendetje. Anonim te jet per arsyje shum familjarve qe kam ne ket grup. Para 5 vite u njoftova me burrin tem aj jetonte jasht ngurbet un ks filluam te kalonim gjdo her si vike me qojke te familja dhe motrat e tij. Filluam problem po do gjdo qift e dashuroja shum edhe burri mu. Po gjat kohes qe ishum bashk burrit i ndodhi ni rast me polici dhe ja morren telefonin dhe disa gjera dhe kurr sja kthyen. Na u fejum ndejta 3 vjet nks. Qe 2 vite erdha ketuh filluam problem po kaloheshin se e doja shum edhe burri mu mi ka fal zoti dy femij qe falenderoj zotin .Po para do ditesh me erdh ni pako. Aty ishin gjerat burrit qe ja Kishin marr policija. E hapa edhe e lash prap gjerat ne paket po menova mas do ore ta futi telin ne rrym a punon se qe 5 vite su perdor e hapa aty ne ekran ishte foto ime. Po hyra ne viber kishe plot sms me femra tjera foto gjithashtu te burrit me femra sa syve sju besoja edhe shikoja datat kur ishte me mu ishin te gjitha ato foto qe i pash ne telefonin e tij. Tash jam shum keq du me ra ndepresion qe sdisa net nuk mundem te flej. A thu gjdo her paska tradhtu. A vetem Pse isha e re ka lujt me ndejnat e mija. Ju lutna naj kshill qfar te bej. Ju pershndes!