fbpx

Po shtyhem me dashnoren e burrit te dal apo mos te dal nga shtepija , Un nuk do dal nga shtepija sepse ketu kam femijet e mij dhe…!


Po shtyhem me dashnoren e burrit te dal apo mos te dal nga shtepija , Un nuk do dal nga shtepija sepse ketu kam femijet e mij dhe – Jam e martuar qe 14vite kam 3fmeij jam gjithka per mua jan jeta fryma ajri im dhe mbi gjithqka jam ne gjendje te bej qmos per ta.E zura burrin duke me tradhtua ne fillim u mohua qithqka heshta nje vit kinse nuk ka ndoll as qe pram vazhdoja me hulumtimet e mija dhe qdo her isha e drejt ne mendimet e mija te cilat te sakta,jan bere5vite jetoj me nje tradhtar per hir te femijeve.qe prej fillit te keti viti ka mar fund qdo gje ndaj meje dhe burit jetojm ne te njejten shtepi pa pas asni komunikim mes vete ndoshta pytni si qysh sesht e vetet ? Esht e vetet qdo gje nuk dua ta liroj per arsye veq pse kembëgul la***ja e burit perderisa ajo nuk heq dor nga ni burr nga nje baba i3femijve pse un te heki dor nga femijet e mi edhe pse me qdo kusht esht mundu mem prek ne moral ne qdo levizje timen sa e sa telefonata pa numer sa esa numra te ndryshem jan ber te un po esht e kot kto lloj lojra nuk vlejn te nje nen qe eshte e moralmshe edhe pse jam ne moshen ma te mir mund te rri dhe pa bashkeshort thoni jeta vazhdon dil esht kollaj pas gjith atyne probleme pas gjith atyne akuzave qe me jan ber pa fakte prej Xpersonave un jam ktu ku duet te jem pran famijeve mund te me thoni se jam gabim dua te ju them atyre nenave qe postojn ne ket faqe nuk ka dashuri ma te madhe se dshuria ndaj femis andaj duroni dhe jetoni me femijet mos i lini femijet rrugve per nje tradhti apo diq tjeter rritni femijet me plot dashuri se nje nen mund tju jep femijeve dashurin per nen dhe bab me vje keq kir degjoj dhe lexoj ketu dua te ka kthej burin tradhtin femra duet te jet krenare me veten ne qdo spekt te jesh e paster per vete dhe femijet qe mbajtem ne barkun ton plot9muja ju pershendes juve si faqe po dhe komentuesit e faqes nje dit te mbar nga un nena e 3 femijeve te mrekullushem .Po shtyhem me dashnoren e burrit te dal apo mos te dal nga shtepija , Un nuk do dal nga shtepija sepse ketu kam femijet e mij dhe

';