Po shkruaj duke mu dridhur duart nga frika se qfar kam perjetuar , Ne sy te familjes se vet burri me rrahte po ashtu edhe ne sy te femijeve krejt keto ndodhen sepse...! | Histori Të Jetës
Po shkruaj duke mu dridhur duart nga frika se qfar kam perjetuar , Ne sy te familjes se vet burri me rrahte po ashtu edhe ne sy te femijeve krejt keto ndodhen sepse

Po shkruaj duke mu dridhur duart nga frika se qfar kam perjetuar , Ne sy te familjes se vet burri me rrahte po ashtu edhe ne sy te femijeve krejt keto ndodhen sepse…!

Po shkruaj duke mu dridhur duart nga frika se qfar kam perjetuar , Ne sy te familjes se vet burri me rrahte po ashtu edhe ne sy te femijeve krejt keto ndodhen sepse – Une dua te shkruaj nje histori time qe per dikend mund te duket e pa besuar por kush eshte provuar beson me let…jam 27 vjeqare dhe ka dy femij..isha e martuar por jam ndar para 4 vitesh….Jam ne siklet te madh te shkruaj te kaluaren time se nuk dua ta kujtoj….si qdo njeri edhe ne kishem problem pas lindi djali i par…por une mendoj qe qdo problem i vogel eshte normale sepse isha ne mosh te re…une po ashtu jetoja me burrin dhe prinderit e ti jasht shtetit por ne menyr te pa ligjshme…..Ai filloj te ndryshoj ne te gjitha aspektet dilte qdo nat ishte njeri qe nuk punonte bente gjera qe nuk i takonin te bente …perkrah e kishte familjen e ti e ne veqanti nene e cila qdo her i thoshte gjen nuse tjeter po djalin ja marrim ksaj….kshtu vazhduam me probleme sikur do i tejkalonim te gjitha…pas disa ndarjeve e e ribashkimeve ne kishem edhe nje djal tjeter…..une jetoja me dy femijet ne vendin tim tek familja ime sepse me sjellen ketu me disa prapaganta te ndryshme …Kishe ai do jetoj ne kosov se do gjej nje pun do punoj..une mendoj e besoj ate histori…e kam shum te veshtir te shkruaj sepse gjith trupi im dridhej nga tmerri qe ai njeri me beri mu…bertiste me ka rrahur shum her ne sy te femive ne prani te familjes se vet qe me vjen trishtim ti kujtoj…une jam nje femer shum e durushme dhe nuk kam bere ze se nuk kisha zgjidhje sepse familja ime pak gjera dishin per jeten time me te….keshtu e keshtuu une u lodha nga gjitha nuk kisha me fuqi te jetoja me nje D…. qe nuk i donte femijet e vet..qdo her me thoshte gabimi me i madh eshte ne jeten time qe am ber femij…e kam dashur shum po qdo gje e kish nje fund…Here e fundit qe me ka then merr femijet dhe dil nga shtepija une aty nuk jam kthyer me sepse isha betuar se po dola ketu nuk kthehe me…Pas disa perpjekve te gjithve nga pak une perseri nu pranova…une rrita dy femijet e vetme me kushte jo te mira por mbi te gjitha e qet dhe e lumtur…ai nuk interesohet asnjeher per femijet per asgje i sheh por shum rrall aq sa femijet nuk e njohin per baba….Une nuk mund te shkruaj ter jeten time por kush me njeh e di qe une tmerrin e kam perjetuar ne ate familje…une jam teper e lumtur qe kam dy femij si dy yje fal zotin jem me shendet mir….DUA DISA MENDIME NGA TE GJITHA PSE KTO GJERA PO NDODHIN TE NE Po shkruaj duke mu dridhur duart nga frika se qfar kam perjetuar , Ne sy te familjes se vet burri me rrahte po ashtu edhe ne sy te femijeve krejt keto ndodhen sepse