Po me dhimben shum gruaja dhe djali i tij 1 vjeq,Po un po e du shum burrin e saj dhe nuk po mundem te... | Histori Të Jetës
Po me dhimben shum gruaja dhe djali i tij 1 vjeq,Po un po e du shum burrin e saj dhe nuk po mundem te

Po me dhimben shum gruaja dhe djali i tij 1 vjeq,Po un po e du shum burrin e saj dhe nuk po mundem te…

Po me dhimben shum gruaja dhe djali i tij 1 vjeq,Po un po e du shum burrin e saj dhe nuk po mundem te…-Jam nje vajz 23 vjeqare para 3 vjete e kam njoftu ni djal ne rrietet social fillova te shkruaj dhe te njoftohem me to mpelqejke biseda e tij dhe vendosem qe te takohemi personalisht nje dit. Nje dit me shenoj dhe me tha jam ne berlin a munt tdalesh un pranova dhe dolem me u njoftu live mpelqej edhe meshum se sa ne foto bisedum pak i trogova ni histori temen qe e kam pas maheret se dojsha me u tregu e sinqert sdosha me fillu ni lidhje me genjeshtra e intriga bisedum per jeten tem dhe aj me tha qe so problem per to nejse mpelqym njonitjetrin edhe vendosem qe tvazhdojm lidhjen folshim qdo dit kur mujshim me dal dilshim sepse aj sbanojke afer mesh aj ishte diku 1or larg mesh qdo funtjav u takoshim po sun rrisha me to shum se sdojsha me e kuptu familja jem se un dojsha niher me njoftu sado pak para se me i tregu familjes por saher qe dilsha e vrejsha qe ka diqka qe po ma mban tfsheht edhe e vetsha se mos ka diqka mem tregu mthojke jo din gjithqka problemi ishte se ky ishte nga gostivari MK dhe un skisha asnje lidhje andej qe me vet per ket munosha me marr info fillova me kontrollu fb instan po asgjo tdyshimt sun gjejsha ditet kalojshin dyshimet e mia ishin metmdhaja kur e vetsha mthojke mos u ban paranoike se sen nuk ka nese don me perfundu lidhjen perfundo po mos u mundo me gjet arsyje pldh dhe kshu qe menojsha se jam metvertet un ajo qe po imagjinoj nejse prap smujsha me nejt pa mos me bo asgjo fillova me u dashuru nkto ama prap e kisha at ndjenjej se ky ka naj lidhje tjeter hapa ne fb falls edhe u munosha me provoku por as qe mu pergjigj tu menu thash ti shkruj naj shokit tij e taves gjeta ne fb ni shok tij edhe thash du metvet diqka per ni djal tha fol thash M**** a o me naj lidhje se pom pelqen shum e po du me njoftu e spo du me hi nmes dikuj e dojsha me u informu para se me fillu me fol me to aj mtha pse spo i shkrun vet thash po deshta me u siguru a o nlidhje me najkon edhe aj nuk me kthej pergjigjje mas 2 min pomthirr fr jem ntel ishte ora 00:00 folem der ka ora 3 nmengjes tana ram me flejt kshu qe smujta me marr asnjo info per to kalun gati ni vjet kur nje dit pomshkrun dikush i familjes tij e pash qe at e kishim shok tperbashket edhe e veta fr tem thash kush o ky tha e kam tfamiljes i tregova se me ka shenu dhe mtha ski pse shenon me to thash jo skam pse nrregull kalun do dit mu mrrike menja te aj i familjes te fr tem dojsha me i shenu e me marr info per ket po mu duke vetja sikur me e trathtu por nje dit e bona zemren gur dhe thash letndoth qka tndoth kam me i shenu kisha ditlindjen teme i bojsha 20 vjet dhe e postova fotografin ne instagram se thash kur te she aj i familjes tij qe e kam ditlindjen sigurt me shenon edhe kshu muj me hi nbised aj i familjes sdike sen per neve nejse ashtu si mendova aj me shenoj duke me uru dhe aty fillova biseden me to. Fillova tfoli nermal edhe tu fol thash e paskim ni shok tperbashket ktu tha po M***** thash po tha edhe ky jeton ngjermani tha po ky o fejum ne at moment mu ndal zemra edhe trupi mu ba si gur i fort smujsha as mu ba nervos e as me kajt smujsha me besu nejse vazhdova biseden me to dhe aj mtha ne fillim menova se je e fejumja e tij po tana e pash qe sje thash pse un jam nga ks tha po se edhe aj e ka tfejumen nga ks tash u arth atje se ajo ja ka bo dokumentat tha po nejse nese fol me to mos trego qe tkam tregu un thash jo sfoli po thjesht me ka shenu disa her po sju kam pergjigj se sdojsha me dit qe un jem nlidhje me to ajo dit ishte shendrru ne nje film horror morra ntel nje shoqe temen dhe i tregova thash ket ato senet qe i kam imagjinu me to jan tverteta i tregova asaj qe kam shenu me at tfamiljes edhe me ka tregu tha ndoshta o naj provokim i tij ndoshta don met pa se si po reagosh tha thirre edhe vete vet .Morra at ne telefon dhe nuk mu pergjigj me shkrof nje sms me tha jem nkafe me do shok tthirri tana kurse un i shkrujta thash bitte kam nevoj urgjentisht me fol me ty nuk mu pergjigj nuk kalun as 2 minuta me morri ne telefon dhe un i kerkova qe tfolim me kamer se dojsha me pa se si po reagon aj edhe ja bojsha pse mke rrejt pse. Pse mke rrejt tan ket koh ma bojke spot kuptoj se per qka e ki fjalen thash di gjithqka pse mke rrejt kur ti je i fejum tha prap fillove me kto paranojat e tua thash jo tash sjan paranoja thash tash e di sigurt tha so e vertet thash mu ke ka tregu dikush tha kush thash aj djali qe e ki tfamiljes qe te thash me ka shenu tha spot besoj thash a dush me ta qu biseden tha qoma ja qova biseden qe kam bo me to dhe kur me morri ne tel perseri dhe filloj tum kerku falje ma bojke mfal ti se meritosh me ta bo qito ti he tregu e sinqert mke tregu se qka tka ndoth njet tonde un jam ni idiot ti se meritosh me qit as edhe ni pik loti per mu edhe ather ma tregoj ket historin e vet dhe un i thash qe mes meje edhe tij mo ska asgjo qe kamarr funt gjithqka aj mu lut qe te dilshim nje dit edhe te bisedojm se me tha ka shum sene qe du me ti tregu tut kshyr nsy nfillim nuk pranova por tana thash ok per her tfundit e lam takimin mas 2 dite ato dy ditet kisha shuk telefonin edhe nuk minteresojke asgjo sminteresojke telefoni sminteresojke familja sminteresoje puna sminteresojke as muzika sen hiq rrisha veq ne dhomen time edhe qajsha vetem qajsha se kam imagjinu nje jet me to mirrke gjumi tu kajt me to kur mdilke gjumi un isha akoma tu kajt para mamit u munosha mos me kajt mos e u tregu qe kam problem kur nje dit ndhom me mamin un pa e kuptu isha kon tu fol e un menosha qe jam tu menu edhe isha kan tu e shajt ato mami me tha qka ki pse je tu e shajt ket djal kush eshtt ky i tregova mamit thash e kam njoftu po nuk e di se qka o tu ndoth me ne. Nejse u takum me ket djal si e lam takimin edhe aty fillum me bisedu ku mu sme interesojshin as pergjigjjet e tija aj me tha qe don me u nda me to qe nuk e don at po thjesht i vyn pak koh se smunet menireni se ata kish par kuror shkaki qe ajo ja ka bo dokumentat edhe mtha un smuj me qu jet me ni njeri qe se du un tdu ty po ti dush me kuptu qe sun e loj menireni ok vendosa pe provu sepse e doja shum kalun muj edhe me thoshte mos shko pushim veres as un nuk po shkoj rrina bashk edhe tana masi tkthehen prej pushimit tjeret du me u nda me to e kam vendos ok i thash u erdhen pushimet familja jeme shkoj ne ks aj erdh nbanes te un diten e 3 qe ishim bashk e thirri gruja ne telefon edhe i tha qe o shtatzan nat moment un u shkatrrova totalisht dojsha me i thon 100 fjal por asnjo sdilke prej gojes thojsha o e kot nese diskutoj sjavlen ika prej baneses morra ni agjensi per me vet per bileta edhe u ika ne ulqin kurse nje shoqe nga ks u erdh edhe ajo me mu un me at e mbylla thash kemi kalu qeto dit jan kan tfundit un ma svazhdoj me ty un tash po iki npushim mo sdu mem shenu shkova nulqin ky mshenojke nenstop mvetke ku je me kon je un i thsha qe un e ti sjem mo bashk e qka tboj o problem i jemi nejse kalova ni pushim fantastik tpaharrushem u ktheva ne gjermani kur u ktheva ktu nuk e di as vet se si filliva prap lidhjen me to ne nentor ikem npushim bashk ne ks edhe vendosem qe kur te kthena me i dhon funt lidhjes ton sepse ne prill aj do u boke bab prap smujtem prap vazhdum lindi fmija i tij at dit ishte per mu katastrof smujsha me e pranu qet realtet edhe i dhash ultimatum thash ja mu ja ato me dyjat jo mkerkoj tha letibon fmija 1 vjet e tana ndana tash i ka bo ni vjet e aj po mthot qe sun po ndahet pi fmis qe sun po e len fmin e vet qe herdo kurdo ka me u nda pi grus se nuk e don thot se smuj me qu jeten me ni njeri qe se du ama kur nuk e di por un smuj me prit at der sa ati ti bohet menja me u nda me to e di kam hi ngjuma shum kaam vu betin nposit tgrus tina nposit tfmis ama prap dashnia qe kam per ket o ma e madhe se gjithqka tash kam vendos me i dhon funt lidhjes ton edhe ka qe 2 dit qe sjam tu shkru kam blloku gjith rrjetet sociale tmiat kam ndrru edhe nr tem ama thjesht pomduket e pamuntshme qdo kujtim me to pomvret nshpirt ama boll kam bo gjunahe boll kam bo gabime tash du me vazhdu ni jet pa to po skam me kon me fol skam se kuj me i kerku kshilla se sigurisht me mamin smuj me bo ket bised shpresoj tja dal mban shpresoj qe edhe ju tmndimoni me fjal me kshilla e jo me ofendime