Po ma shan familjen dhe po m'tradhton gjithe kohen, por prap nuk po mundem me u nda prej tij se... | Histori Të Jetës
gjithe kohen

Po ma shan familjen dhe po m’tradhton gjithe kohen, por prap nuk po mundem me u nda prej tij se…

Po ma shan familjen dhe po m’tradhton gjithe kohen, por prap nuk po mundem me u nda prej tij se… – Pereshendetje fansave te kesaj faqeje, po ashtu pershendetje e merituar i shkon faqes Histori Te Jetes qe na mundeson te shprehim dhimbjen, ndjenjat e shpirtit qe kemi ne mbrendesi. Si te tjeret vendosa edhe un qe te postoje nje pjes te Historis se Jetes sime. Para nje viti e disa muaj u njoftova permes internetit me X Personen qe jeton ne Kosoven Lindore, ndersa un jetoj ne Gjermani. Muajt e pare qe kalova me ate njeri ishin te mrekulluara, e doja pa mase pa sherr, me gjithe shpirte, pas disa muajve ai filloj te me tradhetoje ,fillova te ndihem shum keqe por nuk mundja te i largohem edhe qe me tradhtonte , ai ne fillim nuk pranonte te me tregonte se po me tradhton. E keshtu dite pas dite me grindje mes vete qe kishim erdhen pushimet Verore, shkova ne Kosove pas ca ditesh u takova me ate njeri qe e doja pa mase o njerez u cmalla me te duke e ndje si Person te Jetes , pa menduar se po me tradhtonte , ne ato Momente. Keshtu vazhdonim e vazhdonim duke u dashtur e duke u grindur, ai gjithmon me thonte se do te Jet gjithmone me mua pa marre parasyshe largesin qe jetonim , isha ne gjendje te beje gjithqka qe kisha mundesi per te, pa mendu se po me tradhtonte , ai Mua me thonte se me don ne anen tjeter fliste me tjera o Zote sa xhelozoja e nuk mundja te largohem, edhe tash jam ne te njejten gjendje e dua ,grindemi ka dite nuk flasim, ai vazhdon te me tradhton ndersa un nuk po Mund te largohem edhe pse shpesh kur jemi rroke me fjale un nga xhelozia e ai edhe ka pas raste me ka shajte ne familje, kerkoje keshilla nga ju te nderuar si kisha mujte te harroje, te largoje nga mendja se nuk po mundem me… I mirepres keshilla te juaja… Ju lutem pa kritika se mjaft jam e dermuar.