Po kam frike se do te ndodh nje konflikt,Mes te dashurit dhe ish te dashurit tim... | Histori Të Jetës

Po kam frike se do te ndodh nje konflikt,Mes te dashurit dhe ish te dashurit tim

Po kam frike se do te ndodh nje konflikt,Mes te dashurit dhe ish te dashurit tim…

Po kam frike se do te ndodh nje konflikt,Mes te dashurit dhe ish te dashurit tim…-Përshëndetje faqja me e lexuar,ju lutem anonim ,po shkruaj edhe un historin time te marr mendimet e juaja ,lidhja ime filloj me nje djal qe edoja shum dhe me donte shum ,kalonime per mrekulli me duket gjith na kishin zilin ,gjithqka shkonet ok pas dy vitesh dashuri vendosem te bejm fejesen,bem gati gjithqka ,qepa futanin qe ëndrroja ghithqka ishte perfekt ,blem unazat dhe bem gati ftesat e fejese me foto tona ,ben gati dhe nje klip dashurije me foto tona ,caktuam daten e fejese me 22 dhjetor ,por dy jav para fejese diqka me jepte dyshime ,nje dit kur kalova ka shtpina e ti ,e thira ta pyes ku je tha jam i lodhur ne gjum ,ok thash dhe ma tha zemra ti hy oak aty se ishin nene motra efamilja e ti ,kur me pan u gëzuan shum ,nëna e ti duke me perqafiar me tha me vjen mir qe vjen edhe kur aii sësht këtu ,nuk reagova thash erdha oer ju sepse kaloja këtej ,pastaj kur i thash ati se jam te ti disi me tha me gjusm zeri ooo sdesha te ngarkoj se kisha nje pun ,,,,ok thash vazhdo i qet. Pas dy dite e zura me kolegen e ti duke me tradhtu ,ghithqka u shemb ,ja perplasa per ftyre te gjitha as një fjal sma tha ,o Zot me at kolegen qe un rrija me ata dy dhe pija kafen mu duk vetja komplet e humbur,pse o Zot gjithqka u shkatrru per ni moment ,nga nje dashuri pa kukufi gjithqka u permbys!!!pse thash se meritova ,mblodha gjitha gjërat e ti dhe ja ktheva ne shtëpi ,nuk i dhash rast as të sqarohet ,sdesha të perballem me të ,ai me lut me pergjerohet thot se o je e imja o sdo jesh e askujt do bej kshu kshu me fal ndodhi rastësisht gjithqka ,me shkruan dergon motre nënen ,vjen flet me babain tim por un asnjehr me su perballa me të ,nuk e di a e dua enda apo e urrej me shpirt Tash qe nje koh jam njohur me një djal krejt rastësisht ,flasim me or shkruajm flasim me kamer me jep mbeshtetje ,mē plqen biseda me të me ben të ndihem mir me vlerson pa mas ,keni pi kafen bashk ,por asgje me shum , sdi qfar të bejn më esht trubutruar koka ,ati smund tja fal ,po as kte sdua ta fus ne mes sepse se meriton te ket konflikt ,me tragono qfar të bej ,prek se flas me kët,ndihem mir ,kam një ndjen qe asnjehr se kam perjetuar por kam frik ta lendoj sepse se meriton te jet ne mes kti konflikti mendoj.Me mir te rri e qet pa askend sesa te fus ne mes në një konflikt një djal qe nuk e meriton mu lëndu ,sepse ish i dashuri ësht në gjendje të bëj qmos që të më ket ,me përcjell dhe frigohem mos ben diqka ,me jepni një këshill sit të veproj .ti nëse je ket faqe dhe e lexon të them se të adhuroj ,por smund te jem.në krahet e tu sepse nuk emeriton të jesh në mes një konflikti.Por te dua me të vërtet te ndjeje qdo sekond je bër pjes e jetës time qe asnjher se kam menduar.