Pernime ju qika kaniher as qe menoni qka folni, m'thojke "Jo se ti em ki per letra", a Une i kom letrat! | Histori Të Jetës
qka folni

Pernime ju qika kaniher as qe menoni qka folni, m’thojke “Jo se ti em ki per letra”, a Une i kom letrat!

Pernime ju qika kaniher as qe menoni qka folni, m’thojke “Jo se ti em ki per letra”, a Une i kom letrat! – Pershendetje anonim ju lutem. Un jam ni djal nga ks dua tua tregoj historin Time. Gjat studimeve ne pr jam njoft me nje qik dhe kem kalu mir shum por kah fundi studimeve u ndam jo per naj gjo por dyt kokfort dhe perfundum te ndar koh pas Kohe flisnim Po jo takime ma. Mu me erdh nje shanc ika ne slloveni punova dhe bera letrat pastaj ika ne gjermoni gjat kohes sa isha ne gjermoni ish femra kish kriju mardhenje te mira me motren dhe familjen time mami e lavdronte qdo dit por un skisha me aq interes per te. Ktu ne gjermoni njofta nje qik dhe filluam folnim e folnim me te dhe vertet me pelqejke dhe fillova mi dashuru ne te por kjo jo aq ne mua ose te pakten se shprehke ok i kerkova ta bejm zyrtare lodhjen ton em tha jo sepse ti em ki per letra, pernime ju qika kaniher as qe menoni qka folni ne fakt un i kisha letrat e slovenis dhe i perktheja ne gjermoni dmth gje qe behet Pa problem Po pate nje pune. E lutja i thojsha ajo filloj u largu nga un dhe sme fliste nga dy tri dit ok une aq u lendova i thash do iku npushim as qe ja ndike per mu nejse ika npushim ne kosove. Gjat pushimit ne ks prind me benin presion per at qiken dhe me lutnin ta takoj sepse e sjellshme u dhe Ma do e respekto familjen ok man fund dolem por inati qe kisha me kha ne gjermani me verboj u fejova ne ks dhe familja saj me tha shiko tani ska lojna as nga ti as nga kjo sepse do kemi probleme edhe un i tregova ksaj ne gjermoni por problemi se kjo tash u kthy tdu e spom len rehat po ma trazo zemren saher em thrret zemra me therr qa tbej ju lutem me tregoni respekt!