Per shkak te kunates qe genjente un per pak u ndava nga burri , Po ashtu kunati esht nje dyftyresh i cili e ngon vetem gruan e vet dhe...! | Histori Të Jetës

Per shkak te kunates qe genjente un per pak u ndava nga burri , Po ashtu kunati esht nje dyftyresh i cili e ngon vetem gruan e vet dhe…!

Per shkak te kunates qe genjente un per pak u ndava nga burri , Po ashtu kunati esht nje dyftyresh i cili e ngon vetem gruan e vet dhe  – Pershendetje.. shkruaj nga nje fb i shoqes sime. Dua te ndaj hallin tim. Jam e martuar dhe kam nje femij… me.burrin isha shume e lumtur ne fillim. Ate dua shume e me do dhe jetojm ne apartamentin ton ne ch.. por problemi yne eshte vllau i burrit.dhe nusja e tij… ne fakt nusja e tij (kunata ime) ne fillim me dukej si personi me i mrekullueshem ishte shum e afruar me mua me loqkonte ter kohes. Me jepte shume keshilla me therriste cdo dite ne telefon nga 2 ore pasi un jetoja ne ks e ajo ne ch… por ne fakt ishte e kundert e saj cdo fjale e saj kishte nje cmim ne vete, trillon gjera qe nuk jan te verteta genjen shume. Deshiron te beje gjithcka vetem per te qen e para ne sy te njerezve… cdo.here lindin probleme aq sa edhe me burr me bente te vija deri ne at pik sa te hapej tema per divorcpor fatmirsisht kjo nuk ka ndodhur ende.. e ne anen tjeter kunati im apo vllau i burrit tim esht njeri dyftyresh ai ben qfar ti thot gruaja e tij meret me fjale shkakton probleme cdo here mes meje e burrit time… nuk di se qfar te bej nuk mund ti duroj as njerin e as tjetrin.une kam jeten e familjen time nuk merem me pun te atyrve.. ata per cdo gje kerkojn llogari nga ne. Nuk na len te qet ju lutem me jepni nje keshill se qfar te veproj. Sepse iu kam afruar shum depresionit. Jan bere te shpeshta grindjet me burrin tim per shkak te vllaut tij.. edhe burri po e vren qe kunati deshiron te na beje keq e qe e ka dashur vetem per interes e jo si vella pasi burrim im nje koh te gjat ka banuar me ta e rrogen e tij e ka mar kunati im…po qe 2 vite jemi ndar nga ata.. esht lodh edhe ky nga ai por prap thot vella e kam te gjakut tim qfar ti bej.. ju lutem me kshilloni per hater te femijut tim. Te pakten ai te kete lumturi..Per shkak te kunates qe genjente un per pak u ndava nga burri , Po ashtu kunati esht nje dyftyresh i cili e ngon vetem gruan e vet dhe