Per nje fjal qe ja thash per Nenen,Burri me rroku boks ne fytyre dhe

Per nje fjal qe ja thash per Nenen,Burri me rroku boks ne fytyre dhe…

Per nje fjal qe ja thash per Nenen,Burri me rroku boks ne fytyre dhe…- Pershndetje dua te ndaj edhe un pjesen e jetes te hidhur me ju grupi. Vertet po jam e shkatrruar dhe jam lodhur nga jeta qe po jetoj me familjen e burrit dhe burrin tim e zgjodha faqen qe te shkruaj per problemet qe po me ndodhin dhe shum shpresoj qe te mar keshilla nga ju se nuk di nga te ja mbaj jame shum keq,kam vendos ta tregoj te gjitha se qka po i perjetoj.Kur isha mosh ma te re isha lidhje me ni djal me to kam kaluar gjithqka mirpo martes me to jo. Me erdh mundsia u takova me dike u njoftum u martum besa kem fmij aj e ka dit historin tem,sa her ka dasht mu perla me mu qaty mka prek nen stop mka ofemdu mka lendu po un prap kom duru ..Jam shtatzan ndersa burri im sme don sa qe para ca dite kem pas probleme me familjart e tij arsyeja ka qen aj un isha sikletin tem e kisha sulme nga tjert.Beso jom lodh jam shum e merzitshme ni familjare e burrit me tregon diqka per nenen tij edhe nje nat qaq me bani nervoz hupa kontrollen i thash mos e kqyr jetem tem ski qa me lemdon ti kqyre nanen tande sa qe per ket fjal boks ftyr morra edhe a din qa me tha per ket shpifje nanes tem ti ki mu largu edhe sdu kurr met pa.Sdi qfar te them ndoshta kom gabu qa fola po humba kontrollin pasi burrii nuk edin sa pom lendon.Nuk kam ku te shkoj se nuk kisha nejt dy min ma shum se spo du mu poshtersu un sa vite kqyri fmi nga burri s lypi 1 euro se thom ka obligime mos ti lypi ma shum ndoshta vuaj per gjithqka prap si lypi e ne fund e keqe pse me ndodh kto njerz pa fajshem sdi as vet.Sa me mire te sillesh me diken ata ta kthejn me te keq ket po ma bejn edhe familja e burrit dhe po ashtu burri im un asgje nuk i thash qe taa meritoj boksin ne fytyre nuk ke ndonje gje e madhe te qe te perfundoj ne ate mnyr se di qka po ndodh…Por asnjeher nuk e kam menu se do tme vijne keto dit edhe mua ta perjetoj dhunen dhe mos respektin e burrit ndaj meje ma besojn vetem ato qe kan kalu ne keto situat me besoni qe qenka teper veshtir.Kam nevoj te shprehem nuk e di pse ndodhin kto gjana veq te shqipatret te askush tjeter nuk u ardh askush ne jet me ja shkatrru jeten e me bo dem tjeter kujt apo ndoshta edhe arsyeja pse sinqiriteti i teper shkon deri tek lendimi . Un po flas personalisht prr vrti me fmi kisha jetu se spo du askuh me ju ba barr po inshallah me ipet mundisa me pas nje pun e me pas kryt e qet jeten e qet se askon se marr me zor e nuk i jes as kuj me zor ndoshta kam nevoj te shprehem.se skam askuj ti kahem qfar kishhit ber po te ishint e vendin tim? ju faliminderit