Për 4 vite sa isha e martuar burri nuk me preki , Vendosa ta njoftoj nje tjeter djal dhe... | Histori Të Jetës

Për 4 vite sa isha e martuar burri nuk me preki , Vendosa ta njoftoj nje tjeter djal dhe

Për 4 vite sa isha e martuar burri nuk me preki , Vendosa ta njoftoj nje tjeter djal dhe…

Për 4 vite sa isha e martuar burri nuk me preki , Vendosa ta njoftoj nje tjeter djal dhe – Mirdita gjithve .Desha te shkruaj edhe un historin time ndoshta do me ofendoni po ska drejt.Jom 25 vjeqare para 5 vite u njoftova me ni djal shkaku qe familja jem nukishin liberal medal un me hec nonstop me to u fejum.Kejt ishin mirr mbas fejese i fejumi shkoj Gjermani.per 3 muj edhe kur kthej gjithqka.ish ndryshe me ofendojke cdo sen i jemi i pengojke.Erdh koha bonem martes u martum .As naten e pare as per vite me radh burrime dor sum kaprek dmth na kontakt maredhenie skemi pas per 4 vite edhe pse jem kan te martum.Thojsha bohet mir sdojsha me u provu me u nda prej burri per diqka qe mendojsha se kalon e bohet mir.Familja jem e kan dit per problemin e ai tvetve ju thojke se kejt mirr u dojke mu bo nuse e mir mi prit misafir e tona mos me fol.Dy muj para se mu nda gabova dicka qe mbon me ndje veten keq .Nepermjet fcb njoftova ni.shok edhe kem fol per jeten dhe pse Pash Tlumin Zot vetem kem fol shoqnisht sen ma  shum skem fol as skem hy.Thjesht formum ni grup te shoqni jo vetem un e djali.po kish ne grup edhe femra edhe djem.tjer.Fund fundi e pash se burri nuk mer masa me kalu at kriz kur i thojsha shkojm naj hoxh a mjek thojkee bohet mirr najhee.E vrejta se kot po mkalon koha qe kom humb shum kohe per dicka qe sja ka vlejt edhe familja mjipshin perkrahje mu nda.U ndam qe 1 vjet e gjys .Tash kom ndi se ai u feju ka fillu jeten e tij .Un spo muj ende me marr jeten time ne duar te mija.Thjesh ndina keq per at shoqni qe pata kriju tinza burri edhr pse ska.pas nto se tgabum.Ni keshill per te gjith nese diqka nuk shkon mir mos e shtyni kot se rrall her bohet mir. Për 4 vite sa isha e martuar burri nuk me preki , Vendosa ta njoftoj nje tjeter djal dhe