fbpx

Pasi ta lind femijen do te ndahem nga burri , Ket e kam vendosur pas shum vuajtjeve sepse

Pasi ta lind femijen do te ndahem nga burri , Ket e kam vendosur pas shum vuajtjeve sepse…!


Pasi ta lind femijen do te ndahem nga burri , Ket e kam vendosur pas shum vuajtjeve sepse – Pershendetje histori te jetes, ju lutem postone sa ma shpejt se vertete kam nevoj per keshill meqe spo kam me le te flas. Nejse po ja nisi historis jam nga kosova por jetoj me vite ne mergim, jam martu para 1 viti u martova me shkuesi apo msit si i themi ne, mir u martova por une jam nje tip qe me shum ngoj se sa flas e qdo here ngoj e flas pak, qdo here lindke pyetja qka ke i thoja se nuk kam asgje mir jam,por pse nuk flet i thoja se po ndegjoj edje temen qe po e flet ti un spo i njoh njetzit si te jap komente, kshtu plaste sherri, mire kalojke kjo dit edhe une me shpres qdo here qe bohet mire, vazhdonte martesa jon here me ngritje here me zbritje, po gjate kesaj kohe prej qe jem martu deri me sot kam degjuar aq fjal ofenduese sa skam degju gjithe jeten time, kam duru me muaj edhe nuk kisha me ke te flas per arsye se prinderit e mi aq shume i besojne sa mdonjehere kur filloj te flas nuk me besojne asnje fjale qe r them, me besoni se nuk kujtoj moment qe nese une kam qene pak serioze me fytyre e nuk kam marr ofendim prej tij, e dija qe skisha rrugdalje edhe vendosa prap te qendroja ne ket vend, tash jam dhe shtatzane dhe asnje njeri skam pa qe sillem me nje femer shtatzane ne menyren me te keqe te mundur duke pas parasysh se femra shtatzane ka problemet e veta, e desha me te vertete pa fund per ate edhe durova gjithqka jo vetem fjal por edhe me teper, mirpo tash kam vendos qe nuk po mund te duroj me ket jet, nje vit vuajtje sharje e gjithqka e keqe jan bo shum teper per mua,kam vendos qe dua te largohem nga ky njeri dhe ky vend, do ta rris e vetme fmin nese ma ka dhuru Zoti si dhurat un do e dhuroj jeten time per kete, nashti me gjykoni por me besoni se nuk po kam forc me duru me shume. Me falni se e zgjata shpresoj te marr ndonje keshille.

';