Pasi ma mori virgjinitetin me tregoj se kishte nje femij , Me tregoj per moshen reale dhe me tregoj qe kishte qen i martuar dhe...! | Histori Të Jetës

Pasi ma mori virgjinitetin me tregoj se kishte nje femij , Me tregoj per moshen reale dhe me tregoj qe kishte qen i martuar dhe

Pasi ma mori virgjinitetin me tregoj se kishte nje femij , Me tregoj per moshen reale dhe me tregoj qe kishte qen i martuar dhe…!

Pasi ma mori virgjinitetin me tregoj se kishte nje femij , Me tregoj per moshen reale dhe me tregoj qe kishte qen i martuar dhe – Jam nje vajz 29 vjeqare kam dy femi para se te marohesha burri ka qen me heret i martuar me nje shtetase norvegjeze dhe kishte nje femij un jetoja ne kosov ai jetonte Norvegji IShin Prinderit ata qe na njoftuan dulem biseduam dhe ai me genjeu shum kish qen dy her i martuar me nje shiptare dhe me nje norvegjesk me besoni se shum me kan genjyer utakum ne dy biseduam per te paren her dhe upelqyem ishin dhe Baba jem Dhe i tij qe ikryn gjotha punet shum shpejt pas te tren her na fejuan gjithqka shkoj simbas planit te baballarve tan genjeshtrat e tij  filluan te dalin ne shesh pasi ma morri virgjinitetin ishte nata par qe ma mori virgjerin filloj te me tregonte qe ka nje femij me nje tjeter grua qe ka qen i martuar me heret per Letra kuptova qe ka qen imartuar edhe me shqiptare 6 muaj esht ndar me ka genjyer qe esht 24 vjeq ai isht 36. Vjeq gjotha genjeshtrat filluan te dalin ne shesh pasi ma mori virgjerin nuk kisha qka te beja pranova gjitha ato genjeshtra tani ka qe shtat vite jeton bashk.Por ju kisha lut qka mendoni jetojm bashk Por nuk jam elumtur me teeee zdi pse perlahemi shum shpesh pse ai ka deshir te jet shum vet atu nuk intereson qka baj un Por gjdo sen me Thot dil ti vet krye ket pun bane ket shum her itham hajde dalum bashk jo mir fil se Kurgja sa zdi pse mdihmon shum mi kryr fmit asht shum iurt ajo qka me mungon mua asht se ai ka deshir me kan ma shum vet ju kisha kut tma jepni ni mendim qka mendoni ju lexust ekesaj faqe ju pershendes Anonim Pasi ma mori virgjinitetin me tregoj se kishte nje femij , Me tregoj per moshen reale dhe me tregoj qe kishte qen i martuar dhe