Nuses ja permeni shpesh ish femren e djalit,Nashta ndahet se osht si me gjet ne rrug dhe

Nuses ja permeni shpesh ish femren e djalit,Nashta ndahet se osht si me gjet ne rrug dhe…

Nuses ja permeni shpesh ish femren e djalit,Nashta ndahet se osht si me gjet ne rrug dhe…-Mirmrama faqja ma e mira nrajon tpergzoj per punen qe e ban se pasha Zotin mos tishi kan ju kerkush nket kosove tzez skish mujt mu shpreh lirshem po kishim dek tu e hanger veten vallahin ahhaaha. Nejse po e shkruj ni ngjarje momentalisht qe jom ka e perjetoj se tybe spo muj ma me majt nveti veq me u tranu. Jom ni gru e martume shyqyr prej Zotit mi ka fal Allahu 4 fmi tshnosh tasht jam ba edhe gjyshe edhe po du me shkru qa o ka ndodh nshpin ton per momentin. Na jetojm jasht edhe jena moti para lufte edhe kom pa qa kom pa veq nusen e djalit tem kurr femen ma tkeqe ma tvogel ma dobt ma sakat skom pa.O une nuk jam breh vjeherr e keqe se edhe tjetrin djal e kam te martume po e kam ren si qik e spo du me dal e keqe e poshter se sjammm. Baj shume per ren qe e kam ja kam ble dallamen ma tshtrejten nks qe ka pas edhe ata ne Prizren se nPrishtine sja mushin synin. Une baj shume per ta ama kjo tjetra kuku Zot po e keqe. Majsha imyt qe po dahen po qfar sish reni. Djalin e kam tmadh si baloku vet qysh u kan baci ama ajo ni meter o shum mi thann vallahinnn. Ajo e vogel edhe zdii bre ma pa thu ti e ke gjet rruges. As so maraklike ntesha as so maraklike nshminka me majt veten as kurgjo. Do flok si pa kreh i man o zot, spo muj hiq me kuptu si munet breh mi than vetit femen. Ma bajke reja e madhe oj nane qysh po menon kjo me tu bo reja tjeter ku e qon kta kshtu si budallic as spo dika me fol edhe pse jeton jasht as kurgja. Po befasona qa ka lakmu djali jem nto se sosht femna e par qe e ka pru nshpi njo ma heret qe e ka pas shum e mire krejt e dojshim po se qojshin kerqysh edhe u ndan shume u pata merzit. Po munona sa ma shpesh me ja permen ksaj ishin e djalit qe me ja ba bajat e mu largu me u tut ajo prej neve shkurt hahahaha edhe pse na nuk hajm gjin po po bje fjalaa. As burrit tem si pelqen ma ban kuku qka jena tu shti na nshpi as vet sjem ka e dim.Spo dim qa me ba, ni rob shpije na ka qu nkam tu munu mi than qe sbon po kujt mi than badihava e kem, djali jem ka sy veq per ataa ama nuk o ajo per neve se sosht e mire. Sosht e rangut ton vallahin… per ju grat qe i keni fmin e martum qa kishit ba nese ta kish pru qika ose djali naj partnerr jo tmire mu pa edhe si pa jete? Shkon si mi ra pishmann qe o gjall. Buk sdin me ba sdin me fshi sdin kurgjaa po per ata as e madhja ska dit po tona i ka msu se u kan maraklike ksaj sja nin kaniher menoj qe me qellim bohet qishtu qe mos me na terhek neve e me nda djalin prej nevee kass spom shkon menja vallahin. Si nana ma qysh e menon ma tkeqennn. Qka po thuni gra qka kishit baa???? Une po jau lexoj komentett flmmm faqja qe e murt kohen se nashta e kam zgat pak ama skam qka me ba duhna mu shpreh.