Nuk munda te ja bej familjes ket gje,Vendosa ta sakrifikoj veten per… – Histori Të Jetës

Nuk munda te ja bej familjes ket gje,Vendosa ta sakrifikoj veten per

Nuk munda te ja bej familjes ket gje,Vendosa ta sakrifikoj veten per…

Nuk munda te ja bej familjes ket gje,Vendosa ta sakrifikoj veten per…- Anonim ju lutem- Pershendetje te gjithve , ju lutem te gjithe ata qe komentojn ne kete faqe mos ofendoni askend sepse ata qe shkruajne ketu ndoshta nuk kane me kend te Shprehen , Historia ime eshte kjo ; – Jom nje vajjze 20 vjeqare , para 1 viti vajza halles me njoftoi me 1 djale ajo kishte shoqeri me te mirpo ai djale ishte i Fese tjetter ishte katolik , nejse , u njoftuam dhe filluam qe te flisnim invite n’fb qe te 3 bashke , u shoqeruam bashke flisnim ne Fb u beme shoke te miire ai me tregoj per 1 histori te tij per nje vajze qe kishte qene me tee kishin filluar problemett me tee me familjes tee sajj , pastajj masi kalun 2 muaj ai u nda nga ajoo ,me pas ne filluam te flasin edhe me shume me tee , masi disa mmuajj aii ma shprehi dashurin po ashtu edhe mua me pelqejke Shum , por kishte disa gjera qe nuk me pelqenin tek aj qe ishte katolik dhe qe kalonte shume net ne disko deri ne mengjes flisnin Shum pastaj dhe ne telefon , xhelozojjke shume per gjithqka por ne pergjhthesii kalonin shume mire , kalun ditet aj me tha qe donte te ishte me mu te flisste me babin tim por un nuk doja , sepse ne familjen tone nuk ka ndodhur rast i tille ,e familja ime nuk do te pranonte kurr kete lidhje ,e keshtu filluan problemet , grindje gjdo dite por prap ne mbremje gjithqka rregullohej keshty vazhduam disa muj , kur ajj prap filloj me ate qe donte qe te martohesha me te kishte menduar se do te ndryshoja mendimin , por un prap i thoja gjerat e njejta derisa u ndame tasht folmi prap por ajj vazhdo me gjonat e njejta n’disko probleme si me pare , por un ende kam ndjenjatt e njejta per te e dua shume por lidhja jone eshte e pamundur sepse nuk mund qe te ja bej familjes kete gjo , pavarerisht sa e dua , Famiilja eshte gjithqkaa per muua , kur kam familjen Zotin , besoj qe gjithqka do te rregullohett,un prap i thoja gjerat e njejta derisa u ndame tasht folmi prap por ajj vazhdo me gjonat e njejta n’disko probleme si me pare , por un ende kam ndjenjatt e njejta per te e dua shume por lidhja jone eshte e pamundur sepse nuk mund qe te ja bej familjes kete gjo , pavarerisht sa e dua , Famiilja eshte gjithqkaa per muua , kur kam familjen Zotin , besoj qe gjithqka do te rregullohett prap por ajj vazhdo me gjonat e njejta n’disko probleme si me pare , por un ende kam ndjenjatt e njejta per te e dua shume por lidhja jone eshte e pamundur sepse nuk mund qe te ja bej familjes kete gjo , pavarerisht sa e dua , Famiilja eshte gjithqkaa per muua , kur kam familjen Zotin , besoj qe gjithqka do te rregullohett Ju faleminnderit . Ju faleminnderit . Ju faleminnderit . Ju faleminnderit .