Nuk e duroj dot faktin se Ai po ndahet nga Une e po ik me nje vajz tjeter te huaj, dua t'i them qe... | Histori Të Jetës

faktin

Nuk e duroj dot faktin se Ai po ndahet nga Une e po ik me nje vajz tjeter te huaj, dua t’i them qe…

Nuk e duroj dot faktin se Ai po ndahet nga Une e po ik me nje vajz tjeter te huaj, dua t’i them qe… – Pershendetje jam nje vajze 17 vjecare dhe pelqej nje djale te qytetit tim te cilin e shikoj gjate gjithe kohes ne shetitoren e qytetit ose ne urban kur qellojme rastesisht bashke mundohem ti bie ne sy gjate gjithe kohes kur ka njerez ne urban mundohem te kem kontakt fizik sikur u perplasa pa dashje por ai hesht dhe shikon me medyshje me refuzon per shkak te pamjes time mbi peshe dhe per shkak se i kane thene se jwm dembele dhe analfabete del para syrit tim tani dhe tallet me lendon ajo gje qe ben del me goca tjera iken dhe mu me lene vetem jam ne depresion pasi me refuzon dhe nuk me don ashtu sic du une, nuk e duroj dot faktin se ka per te ikur me ate goc qe po del. Me lendon ai fakt se nuk do ta shikoj me perdite edhe pse e di se kshu asht ma mire do doja shume te ndryshoja te isha ma ndryshe po nuk mundem dot pervec asaj gje ai mendon se jam maniake dhe fiksuese por une e di qe me don me shume se veten une e di se ai me don por nuk me pranon vetem prej shpise vete qe thojne se jam dembele nuk bej pune nuk di te sillem ndryshe dhe prej gjendjes ekonomike pasi une prish shume per gjera te vogla ndersa ai jo kursen dhe me ben mu te ndjehen ne faj kur u takum rret 2 muaj me trajtonte mire kur ishin ne lidhje sekrete harxhonte per mu por tani jo na ndan cdo dite llafet e njerez sidomos te vjerres dhe vjerrit dhe kunata e atij qe na e hengri shpirtin per dite dhe hala mundohet me na lenduar para nje jave me tha pse u takum pse u njoftem me tha te te du jo te dua me shpirt ashtu dic me thonte para e tash po don me ik me gocen e huaj qe e ka njohur tani po don me ik e me lene mu vete une du me ndryshu por ai po me lene te lutna mos ma harro ndonjhere me kujto te kam fal cdo gje vec kthehu dhe me prano te lutna zmr!