Nuk e di si me bindi por fjetem se bashku,Pasi ma mori virgjerin me akuzoi se... | Histori Të Jetës

Nuk e di si me bindi por fjetem se bashku,Pasi ma mori virgjerin me akuzoi se

Nuk e di si me bindi por fjetem se bashku,Pasi ma mori virgjerin me akuzoi se…

Nuk e di si me bindi por fjetem se bashku,Pasi ma mori virgjerin me akuzoi se…-Pershendetje anonim te jet. Si qdo histori tjetes e kam edhe une nje qe ende askujt nuk ja kam treguar qe qdo mbramje kur te bi me fjet me mundon. Kohe me par u njoftova me nje djal sa ishem ne shkoll te mesme ne gjimnaz ai kishe nje simpati ndaj meje 2vite deshironte qe ti isha e dashura e ti po nuk pranoja keshtu kaluan vitet ai gjithmon me fliste ndersa nje koh me thoshte te dalem per kaffe por prap spranoja nje dit thash ait tdal edhe kur dola ai sillej shume mir sa me la nje mbres aq te mir sa me pelqeu shume dhe keshtu ne vazhduam te folem e pelqyem njeri tjetrin sa me dukej qe edhe u dashuruam te dy ne njerin tjetrin se paku keshtu mendoja une kaluan nje vit ai deshironte qe te kishim disa pjes intime por une kisha frik nuk pranoja edhe pse e doja shume nuk e di kisha frik ai me lutej gjithmon dhe tha keshtu do ishte me mir per ne te dy nuk e di si por me bindi keshtu kaluam nje nat nuk mund te them se patem mardhenie por ashtu diqka sepse nuk po du te hy ne detaje ti permendi gjerat nuk po me duket etike por besoj qe po me kuptoni, kur pa se ai me prishi virgjerin u shtang i teri sepse ka menduar se un nuk jam e virgjer dhe mu versul me fjal ashtu keshtu sado qe e pyesja qfar ke qfar po ndodh me ty ai nuk dinte se qfar te me thoshte por vetem nuk qendronte i sigurte ne vete me nje fjal qendronte si i frikesuar dhe jo rehat,nuk shkoj nje koh e gjat as disa dit ne u ndam ai me tha se une kisha pas mardhenje edhe me dike tjeter dhe ky per kete arsye eshte bere me mua po kjo nuk ishte e vertet sepse per mua ishte hera e par ate e pa edhe ai vet po nuk dinte se si tlargohej dhe u bazua ne kte nuk iu versula edhe aq shume e di qe kam brenge te madhe se me mundon kjo gje shume po prap nuk doja te isha me te pasi mi tha kto fjal heka dor nga ai edhe pse ato momente iu luta Zotit nese ky do ishte pjes e jetes sime le te ndodh nese nuk do ishte mos te ndodh por prap ndodhi nuk e di ndoshta ato momente te lutjes sime Zoti nuk me degjoi!U pajtova me faktin qe duhet te jetoj pa te edhe pse me shum dhimbje e lot kaloja net te tera pa gjum duke e menduar ate dhe te ardhmen time tani ishte me ndryshe pasi kam frik virgjinitetin tim secilit qe do ja spjegoj ndoshta nuk do ma besoj si kan rrjedhur gjerat por ja qe gabimet te kushtojn dhe ky i imi do me kushton ter jeten, ndersa ai pas nje kohe shume te shkurter u lidh me nje vajz edhe sot e kesaj dite ende jan bashk dhe duken qe jan shume te lumtur. s nuk e di si munden keta djem te bejne ksi gjera edhe te largohen pa mos e kthyer koken pas sa as nuk mendojn se ka Zot me falni nese e zgjata ju falemnderit per mirkuptim paqe per juve lexues!