Nuk e di a e kam femijen me shefin apo burrin tim,Burri me ka len se me nxoni me shefin dhe... | Histori Të Jetës

Nuk e di a e kam femijen me shefin apo burrin tim,Burri me ka len se me nxoni me shefin dhe

Nuk e di a e kam femijen me shefin apo burrin tim,Burri me ka len se me nxoni me shefin dhe…

Nuk e di a e kam femijen me shefin apo burrin tim,Burri me ka len se me nxoni me shefin dhe…-Anonym ju Lutem mos e postoni me emer ne asni menyr ju kisha lut shum mos te ket ofendime se boll jom merzit prej vuajtjeve te jetes tem. Pershendetje un jetoj ne Zvicerr e kam nje vajz qysh e re me vdeki Nana mbeta jetime baba mu martu kam vujt shum per Nanen u rrita gjeta nje Punë shum te mire ne Prishtin ku edhe jetoja kam dal me shum djem sepse un isha Femia ma i madh ne familje dhe pa Nanen nuk mu shkoke ne shtepi vetem dilsha,nuk kom mujt me nejt as ni nat nshpi se mu doke shpija that pa nanen tem e ngushlllimin e gjejsha te shoqnija edhe te djemt qe dilsha me ta e vetmaj arsye kjo u kon tani mas ni kohe kam kalu nje koh me shefin tim aj ka qen i Martuar osht ftyr Publike ne Prishtin po u dashruova ne to e dija qe nuk kam me marr nje shoqe me njoftoj me nje Djal qe jetojke ne Zvicerr shum djal i mir Puntor vike ne ks u Dashuru ne Mua, mbeta shtatzan erdh me martoj po problemi ishke qe nuk e dija a jam me ish shefin tem shtatzan a po me ket po i thash ktina qe me ty e kam, me martoj erdha ne Zvicerr shum mir u sillke me mu linda po nuk mujsha me harru ish shefin shkova ne ks e takova dhe nr e telefonit ne Zvicerr e kam pas ne emer te Burrit aj mi nxuni sms dhe me la, fmija me takoj mu edhe pse me la ka vazhdu dhe vazhdon te me paguj tani edhe vet punoj ka pak, kam ba shoqni ktu dhe e gjith shoqnia me Dojn se ju vjen gjyna jam rrit jetime e me ka lan burri te gjitha mendojn se Engel jam se un gjithmon kam nejt tuj e kesh burrin tem kishem aj me ka tradhtu e me ka maltretu, kto me dojn ju dhimna si trullajka. Edhe ktu ne Zvicerr dal me burra i bi ne banes se Familjen e ngusht nuk e kam ktu, tash jam per pushime ne ks e po du me dit a keni naj ide a bahen dhe ku bahet ADN per fmi se po du me hek dertin per fmi tem me dit sakt me kon e kam.Se nashta osht i shefit bile te di nfillim e ti kallzoj se tani e ka per detyr aj me majt fmin edhe me na majt dyve bile,e pa hek vesin se i kujna osht fmij nuk po muj me ne nejt nket siklet.E di qe i kom bo do gabime ne jet po tash kan ndodh me met marak me kon edhe me burrin tem se pernime ai mka dasht teper gjithqka ka bo per mu,bile e fitova qendrimin nzvicer per shkak te tij qe i falenderohna shum se kjo jet ne mergim me ka nimu me shum me kon e panvarun se te isha ne ks do tkisha pas shum ma shum telashe edhe probleme per gjithqka ne jet e sidomos per me e rrit djalin tem ish kan ma vshtir kta e dijn veq na qe jetojna ngurbet se ju atje smuni me e dit jeni msu veq keq e tash ju ka bo njejt per gjithqka po na ktu jena shum ma ndryshe.Kisha pas qef me ma postu qet histori se kom nevoj shum per kshillat e juve.