Nuk dojsha Ajo mu lendu prej meje edhe vendosa me lan, se 1 here ne vit shiheshim dhe ... | Histori Të Jetës
mu lendu

Nuk dojsha Ajo mu lendu prej meje edhe vendosa me lan, se 1 here ne vit shiheshim dhe …

Nuk dojsha Ajo mu lendu prej meje edhe vendosa me lan, se 1 here ne vit shiheshim dhe … – Pershendetje Faqja Histori Të jetes. Nese e publikon Anonim qe mundesh. Jam nje djal 18 vjeqar jetoj ne itali sa isha ne kosov dmth sa jetoja ne kosov ne shkoll te mesme u dashurova me nje vajz te njejtes gjenerat dmth te dy ishim ne nje shkoll dhe ne nje gjenerat. U lidhem bashk u takuam shum her dhe kishim qaste te bukura dhe te pa harrushme per mua. Po si gjdo fillim ka dhe fundin. Pasi un morra vendim qe te largohem nga kosova dhe te vij te jetoj ne itali kur i tregova asaj per ket vendim ajo u merzit shum dhe nuk tha asnje flaj po qe mtha e di qe ki mem harru sit te shkon atje. Edhe ajo mka dasht mu edhe une ata edhe erdha ne itali ne muajt e par te dy ishim te permalluar tej mase per njeri tjetrin sepse ishim mesuar qe te shiheshim gjdo dit. Dhe koh pas kohe kjo lidhje filloj me u dobsu ajo u merzitke shum, sa her e thirrsha qe dojsha me ja ni zonin ajo gjithmon, qante. Edhe ni dit morra vendim me thirr edhe mu nda prej saj skisha arsyje tjeter vetem se e nisha vetin fajtor qe ajo po vun per faj temin. Nuk dojsha ajo mu lendu prej meje edhe pse lendimi ma i madh per ta ka me qen kur ti them per mu nda po une e kisha marr ket vendim e thirra i thash mas shum orëve bised e binda qe osht ma mir mu nda se ni lidhje si e jonja nuk mun me vazhdu permes internetit edhe mu pa 1 her ne vjet e binda edhe sot jemi prap ne kontakt rrall veq me dit a jemi mir… Faleminderit nese e poston Respekt.