Njeher e kam genjyer dhe ma ktheu me te gjitha te keqijat , Filloj te ket kontakt me ish te dashuren dhe mua me thoshte...! | Histori Të Jetës
Njeher e kam genjyer dhe ma ktheu me te gjitha te keqijat , Filloj te ket kontakt me ish te dashuren dhe mua me thoshte

Njeher e kam genjyer dhe ma ktheu me te gjitha te keqijat , Filloj te ket kontakt me ish te dashuren dhe mua me thoshte…!

Njeher e kam genjyer dhe ma ktheu me te gjitha te keqijat , Filloj te ket kontakt me ish te dashuren dhe mua me thoshte – Mirmrama jam nje vajz 18 vjeqare dua te ndaj me ju nje histori njeten tem kurr isha 16 vjeqare Nana me vdiq lidhje skam pasur me askend isha tu veju shkollen u lidha me nje djal permes fb kemi fol 3muj jemi dal jemi pelqy por gjeja ne jet qe mka kushtu qe e kam rrejtur per nje gje tpavlefshem dersa ai hupi besimin krejtsisht teun nuk mbesojke as per gjera tjera ma tvlefshem . pra u fejuam ishte gjithqka nrregull i fejuari im ka pasur nje te dashur ajo esht feju dhe u nda me tjeter njeri un i kam nxan qe kta flasin e kam nje bindje se i fejuari im me heret folke keq per te un e bllokojsha prej fb ai mbertitke po fb se kemi pasur . ajo thjesht ka qen nje lavire un nje vajz shum e moralshem e bukur besnike me gjitha tmirat . koh pas kohe mbasi i kam zbulu i fejuari im mthot qe sflet me te ka be be kuran e u keshke mu me thojke qe sdi sa na vazhdon lidhja jon her bohet i mir her i keq me mu ai jeton jasht shtetit . nuk di qka me bo pse ju djemt i leni te mirat ne mes rrugve e shkoni mas ku**av  nuk di qka me bo nuk me flet shum ftoft un i flas shummmmm i thom pse kshtu ashtu ju kam bo i tepert spo di qka me bo po tutna mos flet me ish dashnoren . po ajo esht vijushk po pse me nderhy me na nda neve ajo sjam nje fm qe meritoj mem tradhtu burri e du shum smuj jet pa to po sdi qka me bo i ka 6muj qe jemi feju qka me bo ju lutem per ta kam bo gjithqkaa ndihmomni se nuk po me ndihmon askush se vet e kam gjet djalin ju lutem pa ofendime se zemren e plas e kom ndihmoni Njeher e kam genjyer dhe ma ktheu me te gjitha te keqijat , Filloj te ket kontakt me ish te dashuren dhe mua me thoshte