Nga fjalet e gruas te burrit tim e humba femijen , Mos i ndegjoni fjalet e njerzeve sepse do ju bejn keq vetem juve dhe...! | Histori Të Jetës

Nga fjalet e gruas te burrit tim e humba femijen , Mos i ndegjoni fjalet e njerzeve sepse do ju bejn keq vetem juve dhe

Nga fjalet e gruas te burrit tim e humba femijen , Mos i ndegjoni fjalet e njerzeve sepse do ju bejn keq vetem juve dhe…!

Nga fjalet e gruas te burrit tim e humba femijen , Mos i ndegjoni fjalet e njerzeve sepse do ju bejn keq vetem juve dhe – Mirmrama Anonym ju Lutem, kam nje pytje esht histori Shum e gjat Po e shkruaj pika shkurtra, burri im ka qen i martuar para se me kan me mu dhe i ka dy femij me tjetren , problemi puna esht kshtu un Ata fmij i du teper sikur fmija mi qe ikam ba edhe vet Po tash qika e burrit Po rrite t Po xhelozon Po ban llafe per mua Po Thot qkamos te Nana vet a nje dit thirri Nana e vet ntelefon tburrit itha qkamos per mu burri im vec e ngojke sfolke sen e un Shum u bana nervoz qe nita asi fjal per mu qe i kshyri Shum Shum i du rrespektoj e un kam qen shtatzane nfillim tmuajit e prei stresit nervozes 2jav mukasjell nkry em kish pas vdek beba nbark nuk e kam dit 3 jav qe mka dek e kur shkova te mjeku mtha nuk ki Mo Bebe tka vdek qe 3 jav.. aty E pash se U fundosa nuk e di qka kam ba vec kam kajt me za Skam mujt me u nal hiq.. edhe sod kam depresion hala e shoh Anderr beben gjithqkah Lidhje me to  un per ni vejushk qe ja ngova fjalet e humba Beben Time ju Kisha lut Nena mos e ndegjoni askend as mos ikushtoni rendesi fjaleve se qkathojn sepse Xhelozija i lendui njerzit vec Po kshyrin me prish Familje…. ngone Burrin rune Familjen si loti ne sy se Ska kthym mo prei asaj qka ndodh.. pa Ofendime nje keshill qka me ba Ket rast jam Shum keq jam emerzitun shum Nga fjalet e gruas te burrit tim e humba femijen , Mos i ndegjoni fjalet e njerzeve sepse do ju bejn keq vetem juve dhe