Nese nuk shkoja tek psikiatri doja te luaja,Te gjitha te zezat mi ka ber prap e dua dhe... | Histori Të Jetës

Nese nuk shkoja tek psikiatri doja te luaja,Te gjitha te zezat mi ka ber prap e dua dhe

Nese nuk shkoja tek psikiatri doja te luaja,Te gjitha te zezat mi ka ber prap e dua dhe…

Nese nuk shkoja tek psikiatri doja te luaja,Te gjitha te zezat mi ka ber prap e dua dhe…-Psh jam nje vajz nga peja,kam pas nje lidhje me nje djal 5 vite ,ne fillim kem kalu shum mir,qdo dyten dit me thirke ne tel me thojke del se mka mar malli met pa mbas 3 viteve ne tel gjeta nje sms ne tel e ti nga nje qik edhe u perlava me to.me tha paara se me ja nis me fol me ty u kon kjo po e kom harru sms.un e mora e ati sms edhe kur erdha ne shpi e thirra Me tha un jom e dashura e tina qe dy vite.fola me te daahurin ne tel edhe i thash pse mee ka.genjyer aj thojke ajo osht ka trren se skom kurgjo me to ty tdu (bojke be e fe)po un prap si besova edhe u.ndava me to.por ajo.femna e tina me thirke ne tel dhe.mthojke nese ka.mundesi me lan te qet se ai.ma.ka hup vergjenitein e sene tjera.nuk gjeta qetsi rrisha tu e mallku veten Nuk pata zgjedhje tjter veq me shku te psikiatri se dojsha me lujt Malbasi u konsultova me to me qiti me pi hapa qetsimit dy jav edhe me shku opet ne kontroll.familjen teme e kom.merzit shum se as babi as mami nuk e dishin qka.kom.isha tu i pi hapat kur.mbas 3-4 diteve me.thirri i dashuri.dhe prap ju ktheva se nuk.mujsha pa to.u ban 5 vite e rralloj te.folnit.te dalurit me.pretekst se deri ne.oren 5 ne pun mbas 5nuk guxon mu vonu prej babs kur..i thojsha pom lypin mthojke del kqyre djalin qe tpelqen vendos nese mkish dasht nuk mkish than del,kom provu me lendu veten se smuj me jetu pa to po ati as nuk ja nin.gjithmon u bo qe osht xheloz veq.kur delsha me to.se sa here qe jom dal pa to mu ka idhnu.u dashke mshel me nej veq mos me ja prish ati.tel kurr skom guxu.me nal se si.ma ka.gjet nal ose.nxon mka than gjithqk.si ka ni muj qe jom.idhnu me to po prap pa to.nuk mrrihet.
me.thirri i dashuri.dhe prap ju ktheva se nuk.mujsha pa to.u ban 5 vite e rralloj te.folnit.te dalurit me.pretekst se deri ne.oren 5 ne pun mbas 5nuk guxon mu vonu prej babs kur..i thojsha pom lypin mthojke del kqyre djalin qe tpelqen vendos nese mkish dasht nuk mkish than del,kom provu me lendu veten se smuj me jetu pa to po ati as nuk ja nin.gjithmon u bo qe osht xheloz veq.kur delsha me to.se sa here qe jom dal pa to mu ka idhnu.u dashke mshel me nej veq mos me ja prish ati.tel kurr skom guxu.me nal se si.ma ka.gjet nal ose.nxon mka than gjithqk.si ka ni muj qe jom.idhnu me to po prap pa to.nuk mrrihet.